[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ziołowe płukanki do włosów

Pielęgnację włosów uzupełnij o naturalne płukanki. Dzięki ziołom uporasz się z łupieżem, zapanujesz nad nadmiernym przetłuszczaniem i dodasz blasku swojej czuprynie. Zobacz, jakie ziołowe płukanki do włosów stosować.

włosy fot. shutterstock.com

Ziołowe płukanki potrafią wiele i nie obciążają niepotrzebnie Twojej fryzury. Oto 3 problemy i zioła, które się z nimi uporają.

1. Rozjaśnij i dodaj blasku

REKLAMA

Podobno mężczyźni wolą blondynki, ale matka Natura już chyba niekoniecznie, bo jak inaczej wytłumaczyć, że z wiekiem jasne czupryny tracą kolor i 90% blondynek kończy z mysim kolorem na głowie? Jeśli nie chcesz być szarakiem, płucz włosy w rumianku. Nie dość, że rozjaśni, to doda im blasku.

A jeśli chcesz całkowicie zmienić kolor włosów, zobacz, jaki kolor do Ciebie pasuje.

2. Pozbądź się łupieżu

Płukanki z ziół mających właściwości oczyszczające i przeciwgrzybicze pomogą Ci wyeliminować łupież. Płucz włosy w naparze z korzenia łopianu lub wcieraj go w skórę głowy, a zapomnisz o tym problemie. Dodatkowo wzmocnisz strukturę włosów i zapobiegniesz ich wypadaniu. 1:0 dla nas, wstrętny łupieżu!

3. Zapomnij o przetłuszczaniu

Co działa na łupież, podziała także na nadmierne przetłuszczanie. Jeśli chcesz dłużej cieszyć się świeżą fryzurą, stosuj płukanki z szałwii, łopianu, pokrzywy, rumianku, rzodkwi czarnej lub kory dębu. Przy tej ostatniej uważaj: może przyciemnić włosy.

W ziołowych naparach drzemie ogromny potencjał – pomogą Ci m.in. w walce z trądzikiem, cellulitem czy dodatkowymi kilogramami. Poznaj urodowe właściwości naparów ziołowych.

WH 03/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij