[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zegarki sportowe: 5 modnych modeli

Pływasz, biegasz, wszędzie Cię pełno? Twój czasomierz powinien być nie tylko ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Dlatego wybraliśmy 5 zegarków, które spełnią Twoje wymagania. Sprawdź, który przypadnie Ci do gustu.

zegarki damskie sportowe fot. Wojciech Małkowicz

Jeśli jesteś sportsmenką postaw na funkcjonalność zegarka – licznik tętna czy wodoszczelność. Nie zapominajmy jednak, że aktywne kobiety stawiają również na design. Oto 5 wybranych przez nas modeli, które powinny przypaść Ci do gustu i spełnić wszelkie wymagania. Który wybierasz?

1. Garmin

REKLAMA

To niezawodny zegarek, który ma m.in. GPS, wysokościomierz, barometr i kompas. Jest więc idealny dla kobiet trenujących wiele dyscyplin sportu.

  • Cena: ok. 2605 zł
  • garmin.pl

{% mhimage id=200430 align=center x=740 y= %}

2. AM:PM

Oryginalny wygląd, modna kolorystyka plus pasek ze skóry i kwarcowy mechanizm. Czasomierz idealny dla kobiety, która ceni sobie wygodę, ale też świetny design.

  • Cena: 460 zł
  • apart.pl

AM:PM

3. Certina

Idealnie sprawdzi się podczas urlopu. Można w nim pływać (koperta ma wodoszczelność do 100 m). Ma też stoper, datownik i wskazania faz księżyca.

  • Cena: 3090 zł
  • certina.com

4. Omega

Napis Master Chronometer na tarczy to potwierdzenie dużej odporności na działanie pól magnetycznych i wodoszczelności (tu: 600 m) oraz gwarantowanej rezerwy chodu.

  • Cena: 28 800 zł
  • omegawatches.com

5. Balticus

Zegarek idealny dla kobiet, które lubią pływać (wodoszczelność 400 m) i nurkować. Wewnętrzny pierścień jest obsługiwany za pomocą koronki znajdującej się na godz. 4.

  • Cena: 1500 zł
  • balticus-watches.com

Od lewej: Certina (biała), Balticus (czerwony), Omega (biała)

Zdjęcia: Wojciech Małkowicz

WH 10/2016

Produkty z kategorii: zegarki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: zegarki damskie biżuteryjne

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij