[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Zegarki damskie dla podróżniczki [5 modnych modeli]

Dziewczyna, które uwielbia wyprawy w nieznane, powinna zainwestować w wygodny zegarek na skórzanym, brązowym pasku. W podróży sprawdzą się też zegarki wodoszczelne. Sprawdź, jakie modele trafiły na naszą listę.

modne zegarki damskie w stylu vintage

Wybrane przez nas czasomierze powinny przypaść do gustu dziewczynom, które są wolnymi duchami i marzą o dalekich podróżach. Casualową stylizację (szczególnie w wersji vintage) świetnie uzupełnią poniższe modele:

1. Maserati

REKLAMA

Kwarcowy zegarek na silikonowym pasku, ze szkiełkiem mineralnym – idealny, by zabrać go w nieznane. To model unisex, który pokocha każda podróżniczka.

2. Adriatica

To połączenie stylu i elegancji. Zegarek wykonany ze stali szlachetnej i ozdobiony kryształkami Swarovskiego. Ma też wskaźnik faz księżyca.

3. Jaguar

Dzięki stalowej kopercie i skórzanemu paskowi idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie każdej podróżnej stylizacji. Jest wodoszczelny do 100 m.

Od lewej: Maserati, Adriatica, Jaguar (Zdjęcia: Wojciech Małkowicz)

4. Fossil

„Męski” zegarek z paskiem z naturalnej, brązowej skóry. Na damskim nadgarstku też wygląda świetnie. Mineralne szkiełko w przypadku zarysowania można łatwo wypolerować.

5. Esprit

Koperta wykonana ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość, odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych.

Od lewej: Fossil, Esprit (Zdjęcia: Wojciech Małkowicz)  

Zdjęcia: Wojciech Małkowicz

A jeśli jesteś aktywną dziewczyną, sprawdź też koniecznie 5 modnych zegarków dla sportsmenki.

WH 10/2016

Produkty z kategorii: zegarki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: zegarki damskie eleganckie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij