REKLAMA

Zegarki Certina DS Jubilé – złota para

Ta para ma wyjątkowy styl. Dwa nowe modele DS Jubilé są wyposażone w masywne, wykonane z żółtego złota pierścienie lunety. Wraz z zamiłowaniem do 18-karatowego metalu szlachetnego, parę łączy miłość do ponadczasowej elegancji i maksymalnej precyzji. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny model męski, czy też damska wersja z diamentami: oba nowe modele DS Jubilé są napędzane najwyższej klasy, certyfikowanym przez COSC, mechanizmem Precidrive.

certina

Złoto od setek lat jest jednym z najbardziej pożądanych metali szlachetnych. I nic dziwnego: jego ciepły blask rozświetla skórę i jest wysoko ceniony na całym świecie. Bezel, w modelach zegarków Certina DS Jubilé Lady i Gent, wykonany jest z 18-karatowego żółtego złota. We wdzięcznej wersji damskiej znajduje się również biała tarcza z masy perłowej, na której błyszczą się trzy diamenty.

Prezentowane zegarki posiadają obudowy ze stali nierdzewnej o średnicy 40 lub 32 mm. Subtelne złote indeksy na białych tarczach zapewniają doskonałą czytelność, a okno daty na godzinie 3 uzupełnia łatwe odczytywanie godzin, minut i sekund. Zegarek może być noszony na brązowym pasku ze skóry cielęcej, z efektem krokodylej skóry, lub na bransoletce ze stali nierdzewnej z polerowanymi i satynowo-szczotkowanymi ogniwami.

Oba modele, które idealnie nadają się do noszenia jako zegarki dla pary, są zasilane najwyższej jakości mechanizmem kwarcowym PrecidriveTM. Jego wyjątkową precyzję potwierdza renomowany instytut COSC. Dzięki sprawdzonej koncepcji DS (double security), która sprawia, że ​​wszystkie zegarki Certina są tak odporne, modele DS Jubilé są absolutnie idealne do noszenia na co dzień - będąc jednocześnie dalekimi od zwykłych, codziennych zegarków.

Specyfikacja techniczna

 

Mechanizm

Męski: kwarcowy ETA E64.111, PrecidriveTM, oznaczenie Swiss Made, certyfikat COSC, wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa, datownik, funkcja EOL (wskaźnik zużycia baterii)

Damski: kwarcowy ETA E63.111, PrecidriveTM, oznaczenie Swiss Made, certyfikat COSC, wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa, datownik, funkcja EOL (wskaźnik zużycia baterii)

Koperta

Męski: stal szlachetna, średnica 40 mm, bezel z 18-karatowego żółtego złota

Damski: stal szlachetna, średnica 32 mm, bezel z 18-karatowego żółtego złota

Tarcza

Męski: biała tarcza z malowanymi na złoty kolor indeksami; datownik na godzinie 3:00.

Damski: tarcza z białej masy perłowej, z malowanymi na złoty kolor indeksami i trzema diamentami na godzinie 12:00; datownik na godzinie 3.00

Wodoszczelność

Przy ciśnieniu do 10 barów (100 m)

Szkło

Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną 

Pasek

Brązowy pasek ze skóry cielęcej z zapięciem motylkowym z dwoma przyciskami

Funkcja specjalna

DS (Double Security), chronometr, bezel z 18-karatowego złota, para zegarków

Oznaczenie referencyjne/Cena

C902.451.46.011.00 Męski, brązowy skórzany pasek/Polska 6190 PLN*

Wersje

C902.251.46.016.00 Damski, brązowy skórzany pasek/Polska 6190 PLN*

Wersje: C902.451.41.011.00 Męski, bransoleta ze stali nierdzewnej /Polska 6440 PLN*

C902.251.41.016.00 Damski, bransoleta ze stali nierdzewnej/Polska 6440 PLN*

 

Więcej informacji na temat nowej kolekcji znajdziesz na certina.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA