[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Zaakceptuj swoje ciało - krok po kroku

Co nam przeszkadza w totalnej akceptacji własnego ciała? Rozbrajamy miny.

akceptacja ciała fot. shutterstock

Perfekcjonizm

Myślisz, że aby siebie zaakceptować, musisz być lepiej wyrzeźbiona, opalona i szczuplejsza? Jeżeli tak, to nigdy nie będziesz wystarczająco idealna. Zacznij być swoim przyjacielem, a nie krytyczną jędzą.

Wzorce

Zapatrzyłaś się w nierealistyczne wzorce kobiecej urody, promowane przez media czy sieć? A w Świętego Mikołaja też jeszcze wierzysz? Dziewczyno, a co Cię to właściwie obchodzi? Niech się celebryci sami męczą.

Dzieciństwo

Nigdy nie byłaś „Królewną tatusia”, nikt Ci nie mówił, że jesteś najpiękniejsza na świecie? No dobra, popłakałyśmy, ale teraz zimny prysznic. Jesteś już dorosła i sama odpowiadasz za swoje emocje.

Podejście

Uważasz, że samoakceptacja jest synonimem lenistwa i nie motywuje do zmiany? Mylisz się, Pani treserko. Zmienimy się szybciej, jeżeli zrobimy to z miłości do siebie, dlatego że dbamy o swoje ciało.

"Czy istnieją jakieś proste sposoby na to, aby poczuć się lepiej we własnym ciele?"

WH odpowiada: Tak! Oto one:

Idź na masaż

Wybierz się tam, gdzie koncentracja na ciele jest zupełnie naturalna. Oddaj się w ręce fachowego masażysty. Masaż sprawia, że jesteś w lepszym kontakcie ze swoim ciałem. To naprawdę najlepiej wydane pieniądze na urodę.

Zainwetuj w piękną bieliznę

Chociaż jej nie widać pod ubraniem, to piękna bielizna w doskonałym gatunku może sprawić, że poczujemy się piękne i seksowne. A dobrze dobrana może naprawdę odjąć kilka kilogramów. Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej brafitterki.

Zjedz kolację nago

Jedzenie to zaraz po seksie najbardziej zmysłowa czynność. Angażuje każdy zmysł. A jednak na ogół jadamy, z oczywistych powodów, ubrani. I to będzie nasze kolejne ćwiczenie, które ma nas doprowadzić do większej swobody w pokazywaniu swojego ciała.

Zrób sobie nagą sesję

Naga sesja zdjęciowa, na której wyglądasz świetnie, jest wspaniałym sposobem na podniesienie akceptacji swojego ciała na wyższy poziom. Skorzystaj z usług profesjonalisty lub po prostu poproś o pomoc swojego partnera. Nie pożałujesz!

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij