[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Wyprzedaże: 3 kurtki, które powinnaś mieć w swojej szafie

Wyprzedaże trwają w najlepsze! Zanim zakupisz tony niepotrzebnych ubrań, zerknij do naszej ściągi i sprawdź rzeczy, na które naprawdę warto wydać pieniądze. Tym razem kurtki z naszywkami, które przydadzą się już na wiosnę, ale sprawdza się też w roli narzutki zimą typuje nasza stylistka.

kurtka z naszywkami, moda Kurtka typu bomber z naszywkami to prawdziwy hit!

Co warto kupić na wyprzedaży?

Podpowiada nasz ekspert Ewelina Rydzyńska – redaktorka działu Styl w WH, stylistka, projektantka, pasjonatka mody. Jej zdaniem moda to nie tylko ubrania, lecz ważne narzędzie w kształtowaniu wizerunku.

"Bądź pop! Chociaż minimalizm trzyma się mocno, w sferze streetwear panuje dekadencja okraszona elementami popkultury" – mówi nasza stylistka.

Kurtki z naszywkami

Światowe ikony muzyki wyznaczają kierunki, którymi podąża moda. Mamy już dość idealnie skrojonych uniformów. Chcemy luzu i wygody także w ubraniach.

  • Aplikacje, hafty i nadruki. Rihanna, Kanye, projektanci domów mody Gucci czy Kenzo pokochali aplikacje, hafty i futurystyczne nadruki naniesione na dżins i miękkie tkaniny. Elementy codziennej garderoby, np. kurtki, dzięki awangardowym nadrukom dorównują produktom hi-fashion.
  • Bomber albo dżins. Rzecz, na którą warto zwrócić uwagę w sieciówkach, to kurtka dżinsowa lub bomberka z aplikacjami. Każda trendsetterka musi ją mieć w tym sezonie. Możesz ją nosić na wiele sposobów: klasycznie z dżinsami i białą koszulką lub do bardziej wyszukanych stylizacji, np. w zestawieniu z kombinezonem i szpilkami.

A jeżeli po okresie wyprzedażowego szaleństwa Twoja szafa zazwyczaj się nie domyka, a w portfelu pustki, zobacz, jak zarządzać budżetem domowym i kupować z głową. Sprawdź też listę pytań, jakie powinnaś sobie zadać, by uniknąć gorzkich wyrzutów sumienia po zakupach.

REKLAMA

REKLAMA

kurtki z naszywkami

2. Kurtka Diesel, www.zalando.pl, cena: 1049 zł

REKLAMA

REKLAMA

kurtki z naszywkami

3. Kurta Pimkie, kolekcja Nabile Quenum, www.pimkie.pl, cena: 195 zł

Produkty z kategorii: kurtki do biegania znajdziesz w sekcji WH Zakupy: Kurtki do biegania damskie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij