[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Wpływ zielonej herbaty na cerę i inne ciekawostki urodowe

Ile filiżanek zielonej herbaty pić, aby poprawić wygląd cery? Na co pomaga szampon z malwy? Jak zabezpieczać skórę przed smogiem? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną garść ciekawostek dotyczących urody.

zielona herbata fot. shutterstock.com

Filiżanka herbaty

W niej ukryte jest lekarstwo na Twoje problemy skórne. Pijąc dziennie około 4 filiżanek zielonej herbaty, możesz przeciwdziałać trądzikowi pojawiającemu się coraz częściej u dorosłych kobiet. Zielona herbata działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie.  

Zobacz także, jakie właściwości ma earl grey, czystek oraz matcha i sprawdź, co jeszcze jeść, aby mieć piękną cerę.

REKLAMA

REKLAMA

szampon fot. shutterstock.com

Malwa

Masz już dość walki ze swoimi cienkimi włosami? Zużyłaś litry szamponów, które miały poprawić ich objętość, i nadal nic? Zaufaj nam i zainwestuj w szampon z malwy.

Naukowcy z „International Journal of Cosmetic Science” udowodnili, że substancja czynna znajdująca się właśnie w malwie pozytywnie działa na włosy. Przedłuża fazę wzrostu, dzięki czemu Twoje włosy staną się grube i lśniące. 

REKLAMA

krem fot. shutterstock.com

33...

...polskie miasta (dane WHO) są skażone smogiem, który negatywnie wpływa m.in. na skórę twarzy. Zabezpiecz ją miejskim kremem nawilżająco-ochronnym z filtrem UV, Institut Esthederm; cena: 169 zł (30 ml).  

REKLAMA

REKLAMA

fot. Kzenon 2015/shutterstock.com fot. Kzenon 2015/shutterstock.com

Gładkie nogi na dłużej

Wiemy, że nie cierpisz golić nóg, a zimą unikasz tego jak ognia, bo przecież pod spodniami nie widać włosków. Nie bądź leniem. Podpowiemy Ci sposób, dzięki któremu będziesz mogła golić nogi rzadziej. Przed goleniem zrób peeling, który usunie martwy naskórek, lekko podniesie włosy i ułatwi poślizg maszynki.

Tuż przed goleniem użyj pianki, która zmiękczy włoski. Gol nogi pod włos, a po goleniu nawilż skórę balsamem aloesowym. Tej samej maszynki używaj maksymalnie do pięciu razy.  

WH 10/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij