[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wpływ miedzi na cerę i inne ciekawostki urodowe

Dlaczego warto wykorzystywać miedź w pielęgnacji cery? Jaki odsetek kobiet depiluje nogi tylko dwa razy w miesiącu? Po które kosmetyki powinnyśmy sięgać podczas mrozów? Przed Tobą garść ciekawostek dotyczących urody.

fot. Valua Vitaly 2014/shutterstock.com fot. shutterstock.com

Mieć miedź

Ten skromny metal o różowym zabarwieniu robi ostatnio furorę w kosmetycznym światku. Skąd nagle wzięła się jego popularność? Naukowcy udowodnili, że stosowany zewnętrznie stymuluje wzmożoną produkcję kolagenu, który tworzy swoiste rusztowanie, sprawiające, że skóra jest napięta, zwarta i dzięki temu młodo wygląda.

Twoja skóra zaczyna tracić jędrność? Wypróbuj: Mgiełka iS Clinical Copper Firming Mist, 110 zł, isclinical.iai-shop.com

Dowiedz się także, co jeść, aby mieć piękną cerę i sprawdź, co może zaszkodzić skórze

REKLAMA

Depilacja

Według ankiety British Asociation of Beauty Therapy & Cosmetology 51% kobiet depiluje nogi tylko dwa razy w miesiącu. Brytyjki chyba źle zinterpretowały powrót lat 70. Też nie lubisz depilacji? Idź na laser.

mróz, kobieta, zima fot. shutterstock.com

Uwaga, mróz

74% kobiet stosuje te same kosmetyki przez okrągły rok. To błąd. Zimą, przede wszystkim ze względu na centralne ogrzewanie, w powietrzu jest dużo mniej wilgoci. By nadrobić te straty, używaj produktów zawierających humektanty: kwas hialuronowy, glicerynę czy mocznik. Te higroskopijne substancje trwale wiążą i zatrzymują wodę z otoczenia w skórze.

WH 01-02/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij