[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Urodowe triki dla aktywnych dziewczyn [5 patentów]

Szybsze wysychanie lakieru, trwałość manikiuru, sposób na suche dłonie i wrażliwą skórę oraz odciśnięta na włosach gumką. Oto 5 urodowych patentów, które pomogą Ci wyglądać pięknie, mimo braku czasu.

urodowe patenty dla aktywnych dziewczyn

1. Jak przyspieszyć wysychanie lakieru

Ciągle powtarza się ten nudny (a raczej wkurzający) scenariusz: musisz już lecieć, a lakier nie chce wyschnąć. Użyj utwardzacza, który przyspiesza schnięcie, tworząc mocną, trwałą i błyszczącą warstwę, którą trudniej uszkodzić na treningu. Wypróbuj OPI RapiDry Top- Coat, 65 zł.

REKLAMA

2. Ślady po gumce

Żeby uniknąć niesfornych kosmyków, ciasno wiążesz kitkę gumką, a potem możesz zapomnieć o gładkich rozpuszczonych włosach na randkę? Krótsze włosy spinaj wsuwkami, pozostałe gumką, która nie zostawia zagnieceń i nie łamie włosów, np. Invisibobble (19 zł).

3. Sposób na wrażliwą skórę

Masz wrażliwą skórę? Stosuj zasadę, że im mniej, tym lepiej. Mniej kosmetyków, mniej wcierania, peelingowania, zimna i ciepła. Na szczególnie wrażliwe miejsca, stosuj kosmetyki dla dzieci – producenci są zazwyczaj dla nich łaskawsi.

4. Suche dłonie

Zapomniałaś na siłownię rękawiczek? Poszłaś pobiegać na mrozie z gołymi rękami? Napraw szkody w czasie snu. Nałóż na dłonie regenerujący krem i rękawiczki, żeby zwiększyć wchłanianie produktu w skórę, nie kołdrę. Wypróbuj Clarena Portulacia z rękawiczkami (35 zł). Jeżeli Twoje ciało też ma dość suchego powietrza, po treningu stosuj na wilgotną po kąpieli  skórę bogate balsamy regenerujące z masłem Shea, np. mleczko Petit Marseillais, (15,99zł).

5. Trwały manikiur

Szkoda czasu na manikiur, skoro zaraz odpryśnie na lekcji boksu? Zadbaj chociaż o wygładzenie płytki. Unikniesz nacięcia skóry w pośpiechu, a dłonie będą zadbane. Nokaut.

Poznaj też patenty dotyczące stylizacji włosów oraz 18 trików makijażowych,które sprostają wymaganiom aktywnej, zadbanej kobiety. Jeśli trenujesz, znamy też kilka sztuczek dotyczących pielęgnacji włosów, które mogą ci się przydać.

WH 12/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij