[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Tusze do rzęs - najlepsze maskary i makijażowe triki

Rzuć okiem na nowości w świecie maskar i wybierz najlepszy tusz do rzęs, dzięki któremu nikt się nie oprze sile Twojego spojrzenia. Poznaj też kilka sztuczek i dowiedz się, jak wykonać makijaż oka.

rzęsy jak marzenie fot. materiały prasowe

1. Demoniczne spojrzenie

Gęste rzęsy wyglądają olśniewająco, ale nie każda z nas dostała taki prezent od natury. Na szczęście są tusze, które pomogą wykreować spojrzenie wampa. Skup się przede wszystkim na zewnętrznej części rzęs. Tuszuj je znacznie mocniej niż pozostałe włoski. Maluj pod skosem, wyciągając szczoteczką zdecydowanie do góry.

Do takiego tuszowania wybierz maskarę z silikonową szczoteczką, zaokrągloną na końcu i z wbudowanym grzebyczkiem, który perfekcyjnie rozdzieli rzęsy (wypróbuj: Mascara Vamp Defi nition, Pupa, cena: 75 zł; douglas.pl). Dla jeszcze lepszego efektu i wydłużenia do zewnętrznej części rzęs możesz dokleić kępki sztucznych włosków (polecamy: rzęsy M.A.C. Lashes, cena: 58 zł; douglas.pl) i pomalować je na inny kolor, np. fioletowy czy granatowy (użyj: kolorowa Mascara O!Mega Lash, Marc Jacobs, cena: 147 zł; sephora.pl).

fot. Producenci

PATENT WH: Grudki na rzęsach? Nigdy więcej! Przed malowaniem włóż tusz na moment do ciepłej wody i energicznie nim potrząśnij.

fot. materiały prasowe

2. Wielowymiarowy look

Pogrubione, wydłużone, podniesione od nasady i perfekcyjnie rozdzielone rzęsy? Kto by nie chciał. Sukces zapewni Ci precyzyjne nałożenie tuszu, ale nie zrobisz tego bez specjalnej szczoteczki. Tutaj z zadania idealnie wywiąże się taka w kształcie elipsy. Dodatkowo, jej minirozmiar pozwoli na dotarcie nawet do bardzo krótkich rzęs (wypróbuj: Maskara Ultimate™, Revlon, cena: 59,90 zł; rossmann.pl).

fot. Producenci

ZOBACZ KONIECZNIE: Czy patrząc w oczy, możesz rozpoznać niebezpieczne choroby?

fot. materiały prasowe

3. Efekt sztucznych rzęs

Wcale nie musisz doklejać sztucznych rzęs i płacić za ich przedłużanie u kosmetyczki. Zadbaj o nie, używając serum, które stymuluje ich wzrost (zastosuj: Multi Lashes Serum, Joanna, cena: 30 zł; drogerie). Dla maxiefektu zaaplikuj tusz ekstremalnie pogrubiający ze szczoteczką z mieszanką długiego i krótkiego włosia. Umieść szczoteczkę u podstawy górnych rzęs i lekko poruszaj nią na boki. Gdy wszystkie rzęsy znajdą się już na szczoteczce, delikatnie, w wolnym tempie przesuń ją do góry. Po pierwszej warstwie odczekaj chwilę i nałóż drugą (wypróbuj: Big Bold Extreme Ultimate Volume Mascara, IsaDora, cena: 69,90 zł; douglas.pl).

fot. Producenci

REKLAMA

rzęsy jak marzenie fot. materiały prasowe

4. Kocie oko

To mała czarna wśród makijaży oczu. Idealny efekt „kociego oka” uzyskasz, używając tuszu, który nie tylko wydłuży rzęsy, ale także je pogrubi. Tuszując rzęsy, rób to do góry i do dołu, ale również lekko po skosie, w zewnętrznym kierunku. Ten ostatni trik optycznie wydłuży kąciki oczu. Aby dodać jeszcze większej drapieżności, zastosuj eyeliner i namaluj perfekcyjną kreskę, przedłużając górną linię oka. (wypróbuj: Lash Intensity™ Mascara, Mary Kay, cena: 79 zł; marykay.pl).

fot. Producenci

WH 05/2017 

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij