[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Triki urodowe na wszelki wypadek

Czasami budzisz się rano i wszystko jest jakoś nie tak: cienie pod oczami, sucha skóra, włosy beznadziejne... A za 20 minut musisz wyjść na ważne spotkanie. Oto Twój kosmetyczny zestaw ratunkowy.

Sposób na cienie pod oczami

Korektor Even Better Eyes Dark Circle Clinique

Aplikator z końcówką chłodzącą pomaga zlikwidować opuchliznę, a masaż podczas nakładania stymuluje mikrocyrkulację komórek. Wyraźnie rozjaśnia cienie. Kosmetyk jest lekki, nie zawiera olejków i dlatego doskonale nadaje się na bazę pod makijaż.

Cena: ok. 179 zł

Kiedy lakier nie chce wyschnąć

Utwardzacz lakieru RapiDry Topcoat

Preparat przyspiesza schnięcie lakieru, tworząc na paznokciach mocną, trwałą i błyszczącą warstwę, dzięki której lakier trzyma się ponad tydzień. Można go również użyć wtedy, gdy nie masz czasu pomalować paznokci, a tylko odświeżyć lekko zmatowiały lakier.

Cena: ok. 65 zł

Co na suchą skórę

Mleczko regenerujące Le Petit Marseillais

Dzięki kompozycji naturalnych składników – masła shea, aloesu i wosku pszczelego – mleczko głęboko nawilża, wygładza i uelastycznia przesuszoną skórę. Efekt jest widoczny natychmiast po zastosowaniu. Kosmetyk najlepiej działa użyty na wilgotną po kąpieli skórę.

Cena: ok. 16 zł

Jak ukryć odrosty

Alterna 2-Minute Root Touch-up

Poręczna maskara z pędzelkiem do maskowania odrostów (nawet siwych). Prosta w aplikacji. Dostępna w czterech kolorach. Inny odcień można uzyskać, łącząc odpowiednie proporcje kolorów z poszczególnych tubek. Nie brudzi ubrań, łatwo się zmywa.

www.alternapolska.plCena: 139 zł

Ok, jeśli to rzeczywiście awaryjna sytuacja, możesz użyć maskary, ale w wolnej chwili sięgnij po farbę do włosów. Jaki jest Twój odcień? – wybierz go z nami!

Nie masz czasu umyć włosów

Klorane suchy szampon

Suchy szampon na bazie mleczka z owsa lub wyciągu z pokrzywy pozwala „wyczyścić” włosy w 2 minuty. Dobrze wstrząśnij pojemnikiem, rozpyl na włosach, a następnie energicznie je wyszczotkuj, by dokładnie usunąć proszek wraz z zabrudzeniami.

Cena: 41 zł

Przy okazji: słyszałaś pewnie o tym, że szampon powinno się co jakiś czas zmieniać, bo inaczej włosy się do niego przyzwyczajają? A jak jest naprawdę? Dowiedz się z artykułu aJak często zmieniać kosmetyki.

WH 03/2014

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij