[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Trendy w makijażu oczu na karnawał

Zapomnij o zalotce i powiece ciężkiej od kilku warstw cieni. Dobry tusz i odrobina brokatu wystarczą, abyś w tę noc wyglądała wystrzałowo i kusiła spojrzeniem. Zaufaj patentom, które zdradzają makijażyści zaprzyjaźnieni z WH. Ich propozycje na karnawałowy make-up, to błyszczące spojrzenie i rzęsy z efektem push up.

Makijaż karnawałowy brokat fot. shutterstock.com

Trend 1: Błyszczące spojrzenie

„Brokat, sam w sobie bogaty, nie znosi konkurencji, więc najlepiej wygląda na »gołej« powiece. Nakładaj go opuszkiem palca albo silikonową gąbeczką do aplikacji brokatu żelowego lub sypkiego. Jeśli decydujesz się na ten drugi, użyj bazy, która go przytwierdzi.

Nie aplikuj wcześniej podkładu czy korektora, bo trudniej będzie oczyścić skórę z brokatu. Metoda charakteryzatorów to użycie zwykłej taśmy biurowej. Przykładasz do skóry i czyścisz osypane miejsce” - podpowiada Sergiusz Osmański, wizażysta Sephory w Polsce.

REKLAMA

Trend 2: Efekt push-up

„Dla uzyskanie efektu push-up, nakładaj tusz na obie strony rzęs. Patrząc w dół, nałóż jedną warstwę tuszu na górną stronę rzęs, aby je podkręcić. Poczekaj aż wyschnie.

Następnie patrząc w górę, nałóż drugą warstwę na drugą stronę rzęs, aby unieść je od dołu. Powtórz czynność na drugim oku. Przed nałożeniem kolejnej warstwy, poczekaj aż tusz całkowicie wyschnie. Unikniesz powstawania grudek” - radzi Florrie White, makijażystka marki Clinique.

Dziewczyny z WH polecają sprawdzone maskary. Nie tylko pięknie podkręcają, wydłużają i nadają objętości, ale przede wszystkim odżywiają rzęsy:

Rimmel, Mascara Wonder'Fully Real

Tusz wzbogacony o olejek arganowy, woski, polimery oraz odbudowującą, odżywiającą i nawilżającą keratynę. Sylikonowa szczoteczka idealnie pokrywa nawet najkrótsze rzęsy. Wydłuża i świetnie pogrubia rzęsy (35,99 zł; drogerie).

Rimmel, Mascara Wonder'Fully Real

Clinique, High Impact Lash Elevating Mascara

Zawiera odżywiający olejek mamey, zawiera witaminy B6 i C, które sprawiaj, że rzęsy są zdrowe, miękkie i nie łamią się. Zwężająca się szczoteczka pokrywa tuszem każdą rzęsę i umożliwia zbudowanie objętości, a rzęsy są idealnie rozdzielone i wyraziste (99 zł; clinique.com.pl).

Clinique, High Impact Lash Elevating Mascara

AA Wings Of Color, No Limit Volume Mascara

Kremowa konsystencja stworzona została na bazie keratyny i wzbogacona prowitaminą B5, aby rzęsy były odżywione. Duża, gęsta szczoteczka o stożkowym kształcie, z miękkimi włoskami nie pozostawia grudek (29,99 zł; rossmann.pl).

AA Wings Of Color, No Limit Volume Mascara

WH 01-02/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij