[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trendy w makijażu: nude [make up krok po kroku]

Makijaż nude to jeden z najfajniejszych trendów. Nadaje się i do pracy, i do szkoły oraz sprawia, że cera wygląda zdrowo i naturalnie. Problem w tym, by po wykonaniu takiego makijażu nie wyglądać zbyt blado i matowo. Podpowiadamy, jak i czym się malować w wersji nude.

Heidi Klum Heidi Klum w kampanii marki Astor

Trend nude w makijażu lansują:

Spehora, Astor, Clarins

Znaki rozpoznawcze

 Zdrowa, świetlista cera, jasnoróżowe usta i powieki w odcieniach beżu.

Dlaczego warto postawić na ten typ makijażu

Nude potrzebuje słońca, blasku, gry światła. Wtedy, choć utrzymany w monochromatycznych barwach, w naturalny sposób uwypukla rysy.

Dominujące kolory

Paleta beżów, jasnych brązów oraz blady róż.

Jak go wykonać

Podstawą makijażu nude jest idealnie gładka, świetlista skóra. By uzyskać taki efekt w jak najkrótszym czasie, warto wykorzystać sprawdzony sposób Koreanek, czyli nasączonej podkładem poduszeczki (1), która łączy w sobie świeżość i blask płynnego podkładu ze wszystkimi praktycznymi zaletami podkładu kompaktowego.

Wklepywanie podkładu specjalną, puszystą gąbeczką umożliwia naniesienie odpowiednio dobranej warstwy kosmetyku. Można stopniowo, dowolnie zwiększać efekt kryjący. W efekcie uzyskasz niewyczuwalny makijaż, bez dostrzegalnych granic.

Pamiętaj tylko, aby nie nakładać podkładu pod oczy – cienka skóra wymaga kosmetyku o lżejszej konsystencji. Płynny korektor (2) o kryjącej, napigmentowanej formule skutecznie zatuszuje cienie i optycznie zamaskuje niedoskonałości, wygładzając kontur oczu.

Teraz wystarczy rozprowadzić (możesz to zrobić nawet palcem) na powiekach mieniący się cień w neutralnym kolorze (3) (4), zaś szczyty kości policzkowych musnąć rozświetlaczem w kremie lub pudrze. Do tego jasnoróżowy błyszczyk na usta i gotowe!

Twój niezbędnik:

  • (1) Sephora, Podkład w poduszeczce Wonderful (79 zł, sephora. pl)
  • (2) Sephora, Kryjący korektor (59 zł, sephora.pl)
  • (3) Astor, Paleta Eye Artist Luxury Palette (37 zł, w drogeriach)
  • (4) Clarins, Cień Ombre Iridescente (95 zł, clarins.pl)

Przejdź na kolejną stronę, by zobaczyć kosmetyki potrzebne do wykonania makijażu w stylu nude.

WH 03/2016

REKLAMA

makijaż

(2) Sephora, Kryjący korektor (59 zł, sephora.pl)

makijaż

(4) Clarins, Cień Ombre Iridescente (95 zł, clarins.pl)

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij