[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trendy w makijażu: nasycone usta

W makijażu stawiamy albo na oczy, albo na usta. Tym razem skup się na pięknej, nasyconej pomadce i wyczaruj jeden z najmodniejszych looków tego sezonu. Seksowna szminka sprawi, że będziesz wyglądała olśniewająco. Zobacz, jak i czym wykonać make-up.

makijaż, make up Rimmel

Ten trend w makijażu lansują: Sephora, Pupa, Rimmel

Znaki rozpoznawcze

Delikatnie podkreślone oczy, naturalna cera, usta w nasyconym kolorze o satynowym połysku.

Dlaczego warto postawić na ten typ makijażu

Czasem po prostu tęsknimy za radośniejszymi barwami na ustach. Żadna pora roku (nawet zima) nie powinna zmuszać nas do noszenia jedynie ciemnych szminek.

Dominujące kolory

Nasycone odcienie różu, czerwieni oraz oranżu.

Jak go wykonać

Bazą tego looku powinien być precyzyjnie wykonany nude. Sprawdź, jak uzyskać idealnie gładką, świetlistą skórę. Oczy pozostaw delikatnie podkreślone i rozmazane. Powinny być najwyżej subtelnie odymione, a nie obrysowane. Zrób kreskę na górnej powiece, tuż przy linii rzęs, i delikatnie rozetrzyj ją gąbką. Na dolnej powiece narysuj jasnobeżową kreskę od wewnątrz, wzdłuż tzw. linii wodnej oka - w ten sposób optycznie je powiększysz. Na górze rozetrzyj kredkę lub cień aż do załamania powieki.

Elementem przyciągającym całą uwagę powinny być intensywne usta. Jeśli masz spierzchnięte wargi, zrób peeling, a następnie wetrzyj w nie balsam. Odciśnij tłustą warstwę chusteczką i wklep w usta podkład. Obrysuj wargi, a następnie wypełnij zarys ust konturówką w odcieniu szminki – to przedłuży jej trwałość.

Pomadkę (1), (2) i (3) nanieś pędzelkiem na całą powierzchnię warg. Krawędź styczną górnej i dolnej wargi podkreśl błyszczykiem. Rozświetl policzki różem (4) z delikatnymi drobinkami.

Twój niezbędnik:

  • (1) Pupa, Pomadka Miss Pupa (63 zł, w drogeriach)
  • (2) Rimmel, Pomadka The Only 1 (29 zł, w drogeriach)
  • (3) Sephora, pomadka Rouge Cream (45 zł, sephora.pl)
  • (4) Pupa, Róż Dot Shock Blush (84 zł, w drogeriach) 

Przejdź na kolejną stronę, by zobaczyć kosmetyki potrzebne do wykonania makijażu z nasyconymi ustami.

WH 03/2016

REKLAMA

makijaż, make up

(2) Rimmel, Pomadka The Only 1 (29 zł, w drogeriach)

makijaż, make up

(4) Pupa, Róż Dot Shock Blush (84 zł, w drogeriach) 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij