[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Trendy 2015: modne kapelusze

W stylu boho, fedora, trilby... – w tym sezonie na głowach królują kapelusze! Świetne zarówno do formalnych stylizacji, jak i zestawów w wersji casual. Oto garść modowych inspiracji od WH, dzięki którym bez problemu odnajdziesz swój ulubiony fason i kolor.

kapelusze fot. Wojciech Małkowicz

Mogą być z wełny lub z filcu. W niemal wszystkich kolorach. Najważniejsze, aby te z dużym rondem nawiązywały do lat 70. i łączone były – jak wówczas – z szerokimi dzwonami (zobacz także, jak nosić dzwony i jak łączyć ze sobą dżinsowe części garderoby).

Mniejsze kapelusze, z wklęsłą fałdą, tzw. fedory, znane są m.in. stąd, że nie rozstawał się z nimi Indiana Jones. Świetnie pasują do garniturów i eleganckich kreacji z szyfonu i koronki. „Chapeau bas” wszystkim kapeluszom! 

1. Z dużym rondem

Model uwielbiany przez znaną modelkę Alessandrę Ambrosio. Pasuje do długich sukienek (Simple – 399 zł).

2. W stylu boho

Zakładasz i wyglądasz jak Ali MacGraw z największego melodramatu lat 70. – „Love story” (Reserved – 79,90 zł).

3. Fedora

Nawiązują do lat 20. i tak samo jak Trilby pasują do garniturów, ale też do ponczo i skórzanych, długich kozaków (Reserved – 79,90 zł).

4. Trilby

Zwany jest też mniejszą fedorą. Dobrze zakładać ten model do garniturów i męskich stylizacji (Medicine – 79,90 zł).

5. Między boho a Panamą

Projektantka przekonuje, że warto tej jesieni postawić na odważny kolor (Sylwia Majdan – 400 zł).

WH 10/2015

Produkty z kategorii: kapelusze znajdziesz w sekcji WH Zakupy: kapelusze damskie letnie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij