[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trendy 2015: modne buty

W tym sezonie zakładamy wysokie obcasy i buty z grubą podeszwą. Kozaki i botki mają być mocnym akcentem stroju. Im cięższe, tym modniejsze. Zobacz, jakie są najważniejsze trendy tego sezonu i znajdź swój ulubiony model.

modne buty fot. Wojciech Małkowicz

Im mocniej stąpasz po ziemi, tym bardziej jesteś sexy! Najmodniejsze w tym sezonie obcasy są wysokie i bardzo niedelikatne. Kozaki mają mieć stożkowy, wysoki i lekko odchylony do tyłu obcas, z mocno przylegającą do łydki, długą cholewką.

Botki – tak jak płaskie buty – mają mieć grubą lub traktorową podeszwę, a obcas duży lub zdobiony. Buty mają być mocnym akcentem stroju. Im cięższe, tym modniejsze.

Jeśli uwielbiasz luz i wygodę, rzuć także okiem na bardzo modne i uniwersalne sportowe buty oraz nasze pomysły na sportowe stylizacje.

1. Dziki zachód

Ten sezon to wielki come back kowbojek. Ścięty obcas idealnie pasuje do długich i prostych dżinsów (Kazar – 649 zł).

2. Moda i wygoda

Koturny docenią dziewczyny, które chcą wygody. Takie buty są świetne do krótkich sukienek (Wojas – 399 zł).

3. W rytmie Bee Gees

Są bardzo ozdobne i przypominają bohaterki „Gorączki sobotniej nocy”. Pasują do stonowanego looku (Kazar – 649 zł).

4. Dziewczyny na traktory

Taką podeszwę wylansowała Camilla Skovgaard. Przypominamy projektantkę (Gioseppo – 469 zł).

5. Mocne akcenty

W kozakach powróciły noski w szpic, a hitem sezonu są zdobione, mocne obcasy (Gino Rossi – 799,90 zł).

6. Francuska tradycja

Zakładasz takie buty i od razu wyglądasz jak jedna z bohaterek filmów Claude'a Lelouche'a z lat 70 (Venezia – 589 zł).

7. Oksfordzki klimat

Model słynnych oxfordów wrócił w mocnej formie. Buty nawiązują do modnego, męskego stylu (Gino Rossi – 479,90 zł).

WH 10/2015

Produkty z kategorii: botki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: botki damskie sk

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij