[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Test szamponów naturalnych

Naturalne szampony, zwłaszcza te rosyjskie, zrobiły sie ostatnio bardzo modne. Redaktorki WH postanowiły sprawdzić, czy rzeczywiście jest się czym zachwycać. Z czystym sumieniem możemy Wam powiedzieć, że jest.

Szampony naturalne test szamponów naturalnych

Przetestowałyśmy szampony stworzone wyłącznie na bazie naturalnych składników przeznaczone do codziennej pielęgnacji różnych typów włosów.

Produkty, które wtarłyśmy w nasze włosy pozbawione są szkodliwej dla włosów i skóry głowy chemii, jak silikony, parabeny, składniki syntetyczne czy drażniące substancje ropopochodne. Zawierają jedynie ekstrakty roślinne, owocowe a także olejki, które zapewniają skuteczne oczyszczanie a także nawilżenie, odżywienie i ochronę.
Jednym z sześciu przetestowanych przez redaktorki szamponów był:

REKLAMA

Natura Siberica Szampon Rokitnikowy z Efektem Laminowania

Natura Siberica Szampon Rokitnikowy z Efektem Laminowania

cena: 21,24 zł; naturasiberica.com.pl

Opinia testerki (Sylwia Foremna, redaktr działu uroda):
„Mam dość osłabione oraz podniszczone włosy. Końce potraktowane są rozjaśniaczem i co drugi dzień maltretowane gorącym powietrzem suszarki. Zdarza mi się też używać prostownicy czy lokówki. Szampon stworzony na bazie rokitnika ałtajskiego (jedno z najbogatszych źródeł witamin, aminokwasów i kwasów tłuszczowe omega 3,6,9 oraz rzadko występującego kwasu omega 7) i marokańskego oleju arganowego spełnia obietnice producenta. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, odżywione, bardzo gładkie i błyszczące - rzeczywiście jakby zalaminowane. Nałożenie odżywki wcale nie jest konieczne. Produkt przyjemnie pachnie. Ma też bardzo kobiece i stylowe opakowanie, więc jako miłośniczka „rzeczy ładnych” jestem jeszcze bardziej usatysfakcjonowana”.

W marcowym wydaniu Women’s Health znajdziesz test pozostałych pięciu szamponów. Każda z Was znajdzie coś dla siebie (włosy: suche i zniszczone; matowe i bez witalności; osłabione; normalne i przetłuszczające się; cienkie).
Zapraszamy na s. 30-31.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij