[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Test na zdrowe włosy, picie mleka i konturowanie twarzy [ciekawostki urodowe WH]

Znaleźliśmy najprostszy test, dzięki któremu sprawdzisz, jaką porowatość mają Twoje włosy. Mamy też dobrą informację dla miłośniczek mleka i kilka wskazówek dla tych z Was, które chcą sobie sprawnie konturować twarz. Sprawdźcie.

porowatość włosów domowy test

Masz zdrowe włosy?

Zrób im test. Do szklanki z ciepłą wodą wrzuć włos i zostaw go tam na 10 min. Jeśli nie zatonie to znak, że masz zdrowe, niskoporowate włosy. Jeżeli zatonie, to Twoje włosy są zniszczone, czyli wysokoporowate – suche, mogą się puszyć i tracić kolor. "Zniszczone włosy chłoną wilgoć mocniej. Aby poprawić ich kondycję, używaj maski głęboko nawilżającej z proteinami" – podpowiada Krzysztof Kulesza, stylista fryzur.

 

REKLAMA

REKLAMA

mleko fot. shutterstock.com

Tłuste mleko jest OK!

Masz trądzik, raczej unikaj mleka. Ale jeśli nie masz problemów z cerą i lubisz mleko, pij tłuste. Naukowcy z „Journal of the American Academy of Dermatology” udowodnili, że picie tłustego mleka poprawia jakość cery. "Mleko tłuste zawiera witaminy A i E, które mają właściwości regeneracyjne" – potwierdza Aneta Szulska-Schoepp, specjalistka medycyny estetycznej.

REKLAMA

róż fot. shutterstock.com

Konturowanie różem

  • Twarz podłużna: Róż nakładaj na kościach policzkowych lub tuż nad nimi, poziomymi liniami od nosa w kierunku uszu.
  • Twarz okrągła: Nakładaj róż na wysokości ucha i prowadź go ku dołowi do kącika ust. Ważne: linia powinna się delikatnie rozszerzać pod kością policzkową.
  • Twarz kwadratowa: Róż nakładaj poniżej kości policzkowych. Im bliżej zewnętrznej części twarzy, tym lepiej.

REKLAMA

REKLAMA

pomarańcze fot. shutterstock.com

Witamina C a smartfon

86% polskich kobiet (15-39 lat) korzysta średnio 2,5 godziny dziennie ze smatfonów (badania TNS Polska). Naukowcy twierdzą, że niebieskie światło emitowane z ekranów, może przyspieszyć starzenie się skóry. Jeżeli non stop przeglądasz fejsa, jedz witaminę C. Oczywiście, zamiast suplementów, lepiej dostarczać sobie jej w diecie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się, jakie są najlepsze źródła witaminy C, dzienna dawka i skutki niedoboru.

WH 11/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij