Szczelna, oddychająca kurtka [gadżet miesiąca]

Szczelna, ale oddychająca kurtka to kolejny krok w stronę komfortu dla tych, którzy nie odpuszczają z powodu deszczu, mżawki, wiatru czy śniegu.

Gadżet miesiąca Materiały prasowe

W zapomnienie odchodzą dylematy, czy lepiej zmoknąć czy się spocić w pelerynie albo ortalionie. Technologiczną nowością marki Columbia jest Outdry Extreme Mesh – pierwsza zewnętrzna, wodoodporna, oddychająca membrana z miękką, suchą siateczką od wewnątrz. Stworzona, by zapewnić szybsze odprowadzanie wilgoci, wyższą oddychalność i komfort przy skórze. Mikropory pozwalają wyparować nadmiarowi ciepła i wilgoci, utrzymując komfort, kiedy warunki do komfortowych nie należą. Membrana jest odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, więc sprawdzi się na wędrówkach z plecakiem.

Columbia Outdry ExtremeTM Mesh shell

Odkrywaj outdoor

Nieznany szlak

Kampania TNF discover your trail zachęca do odkrywania otaczających nas szlaków. Składa się z 3 kolekcji: Flight, trail Running i Hike, a w niej m.in. stworzony do aktywności z plecakiem elastyczny T-shirt Athletic Outdoor.

Gadżet miesiącaMateriały prasowe
  • The North Face
  • cena: 149 zł

Wspaniała okolica

Fjällräven i specialized łączą siły w projekcie the Great Nearby. od nowych rozwiązań, w bikepackingu po odzież techniczną, współpraca ta zachęca do odkrywania swojej okolicy. Dla lepszej kondycji ciała, umysłu i planety.

Gadżet miesiącaMateriały prasowe
  • Fjällräven/specialized
  • cena: 115 £

Bezpieczne przygody

We współpracy z teamem ratowników górskich powstała kurtka Odin 1 World, z konstrukcją dostosowaną do kasku i plecaka oraz elementami bezpieczeństwa – system Recco i gwizdkiem.

Gadżet miesiącaMateriały prasowe
  • Helly Hansen
  • cena: 1999 zł

ZOBACZ TEŻ: Tędy droga [gadżet miesiąca]

REKLAMA