Surferki uwielbiają ten krem przeciwsłoneczny [sprzęt miesiąca]

Przed Tobą kolejna porcja trendów ze świata fitnessu.

Materiały prasowe

Ekspertka - Joanna Dudzińska, redaktor Women's Health i Runner's World

Producent

Aloha Sun Stick, 65 zł

Surferki wyglądają obłędnie, a stawiają na naturalność. Ich styl ubierania i czesane wodą morską fale przenosimy z plaży do miasta. Tak jak trend obowiązkowego nakładania filtra. Kolorowe sztyfty z wysokim filtrem łatwo się aplikuje bez brudzenia rąk i dają pewność, że najbardziej narażone na promienie UV fragmenty ciała są chronione. Aloha Sun Stick ma do tego ekologiczne opakowanie i jest bezpieczny dla skóry oraz organizmów wodnych. Obowiązkowe wyposażenie plecaka na letnie wypady w góry i nad wodę.

Producent

Thule Weekender, 869 zł

Torba Weekender z kobiecej kolekcji Spira ułatwia pakowanie na krótki wypad – może być bagażem podręcznym, a na dłuższe wyjazdy łatwo podłącza się do walizki.

Producent

Puma Provoke XT, 399 zł

Do pracy musisz ubierać się zachowawczo? Na wakacjach i treningu możesz zaszaleć. Buty Provoke XT to wygoda, ale w odważnym stylu.

Producent

Hydro Flask Coffee, 129 zł

Zabierz swoją kawę w drogę. Butelka/kubek Coffee długo trzyma temperaturę, nie przecieka i można ją przypiąć do plecaka.

Producent

The North Face Activist Futurelight, 549 zł

Na wszelki wypadek Na urlop spakuj buty, w których możesz iść na trekking i zwiedzać miasto. Activist Futurelight oddychają i chronią przed deszczem.

REKLAMA