[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Stylizacje gwiazd: must have na lotnisku

Klapki Birkenstock, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne – to 3 obowiązkowe elementy stylizacji, które wybierają gwiazdy, gdy ruszają w podróż. Podoba Ci się ten luźny, niezobowiązujący look? Chcesz wyglądać jak Alessandra Ambrosio, Naomi Watts lub Jessica Alba? Sprawdź zestawy z sieciówek, dzięki którym ubierzesz się modnie i nie wydasz fortuny.

stylizacje gwiazd, modne stylizacje fot. East News

Hollywoodzkie gwiazdy szaleją na punkcie klapek, które uznawane są za „najbrzydsze buty świata” i kojarzone przede wszystkim z obuwiem ortopedycznym. Mowa o niemieckich Birkenstockach. Celebrytki noszą je z sukienkami, eleganckimi koszulami czy luźnymi spodniami. Najbardziej lubią zakładać je, wybierając się w podróż samolotem.

Chcesz wyglądać jak Naomi Watts? Połącz je z dżinsami i casualową marynarką. Wolisz styl Jessiki Alby? Ubierz do nich dresy, top i marynarkę oversize. Podoba Ci się look Alessandry Ambrosio? Z klapkami noś dżinsy boyfriendy, szary T-shirt i bawełnianą bluzę. Dodatkowo ciemne okulary i kapelusz – to must have lotniskowej stylizacji. Idź tropem celebrytek, a w podróży będziesz wyglądać stylowo!

Przejdź na kolejną stronę i zobacz zestawy z sieciówek, które nie nadszarpną Twojego budżetu. Pokażemy Ci, jak skompletować stylizacje gwiazd.

Tekst: Sylwia Foremna

WH 05/2016

REKLAMA

modne stylizacje, zestawy

modne stylizacje, zestawy

modne stylizacje, zestawy

modne stylizacje, zestawy

modne stylizacje, zestawy

modne stylizacje, zestawy

Produkty z kategorii: kapelusze znajdziesz w sekcji WH Zakupy: kapelusze damskie wiosenne

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij