Stylizacje gwiazd: must have na lotnisku

Klapki Birkenstock, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne – to 3 obowiązkowe elementy stylizacji, które wybierają gwiazdy, gdy ruszają w podróż. Podoba Ci się ten luźny, niezobowiązujący look? Chcesz wyglądać jak Alessandra Ambrosio, Naomi Watts lub Jessica Alba? Sprawdź zestawy z sieciówek, dzięki którym ubierzesz się modnie i nie wydasz fortuny.

stylizacje gwiazd, modne stylizacje stylizacje gwiazd, modne stylizacje
fot. East News

Hollywoodzkie gwiazdy szaleją na punkcie klapek, które uznawane są za „najbrzydsze buty świata” i kojarzone przede wszystkim z obuwiem ortopedycznym. Mowa o niemieckich Birkenstockach. Celebrytki noszą je z sukienkami, eleganckimi koszulami czy luźnymi spodniami. Najbardziej lubią zakładać je, wybierając się w podróż samolotem.

Chcesz wyglądać jak Naomi Watts? Połącz je z dżinsami i casualową marynarką. Wolisz styl Jessiki Alby? Ubierz do nich dresy, top i marynarkę oversize. Podoba Ci się look Alessandry Ambrosio? Z klapkami noś dżinsy boyfriendy, szary T-shirt i bawełnianą bluzę. Dodatkowo ciemne okulary i kapelusz – to must have lotniskowej stylizacji. Idź tropem celebrytek, a w podróży będziesz wyglądać stylowo!

Przejdź na kolejną stronę i zobacz zestawy z sieciówek, które nie nadszarpną Twojego budżetu. Pokażemy Ci, jak skompletować stylizacje gwiazd.

Tekst: Sylwia Foremna

WH 05/2016

modne stylizacje, zestawy WH

modne stylizacje, zestawy WH

modne stylizacje, zestawy WH

modne stylizacje, zestawy WH

modne stylizacje, zestawy WH

REKLAMA