[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Stylizacje gwiazd: kombinezon damski

Zastanawiasz się, co ubrać na wesele albo na randkę? A może czym zastąpić codzienną, letnią sukienkę? Postaw na kombinezon damski tak, jak robią to gwiazdy, m.in. Victoria Beckham, Gigi Hadidi czy Elizabeth Banks. Zobacz najmodniejsze stylizacje z sieciówek z kombinezonem.

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon fot. East News

Możesz go nosić na wszystkie sposoby – elegancko, sportowo i casualowo. Zapewnią Ci modny look zarówno w dzień, jak i wieczorem. Na dodatek nie musisz martwić się o dodatki.

Zastanawiasz się, dlaczego celebrytki zakochały się w kombinezonach? Odpowiedź jest prosta! To alternatywa dla sukienek, która pasuje do każdego typu sylwetki i nawet bardziej krągła kobieta wygląda w nich szczuplej i smuklej. W sieciówkach jest ogromny wybór kolorów i fasonów, więc każda z nas znajdzie coś dla siebie!

Jeżeli masz randkę, postaw na krótki kombinezon oraz tenisówki (patrz: Gigi Hadid) – będziesz wyglądąć czarująco i czuć się swobodnie. W upalny dzień sprawdzi się bawełniany, przewiewny kombinezon z długimi nogawkami (patrz: Elizabeth Banks). Natomiast jeśli wybierasz się na wesele lub inną uroczystość, sztampową sukienkę zamień na seksowny kombinezon (patrz: Victoria Beckham). Powalisz na kolana nie tylko facetów!

Ubierasz kombinezon? Pamiętaj o:

  • Szpilkach

    Jeżeli masz krótkie nogi, to wydłużysz je, ubierając wysokie szpilki. Wybrałaś długie nogawki? Postaw na buty w tym samym kolorze, co kombinezon. Jeżeli zdecydowałaś się na krótkie nogawki, załóż szpilki w kolorze cielistym. To oczywiście na wieczór. W ciągu dnia wskocz w wygodne trampki.

  • Materiale

    Powinien miękko układać się na sylwetce. Modne są wszystkie kolory i printy.

  • Dodatkach

    Kombinezon sam w sobie jest już oryginalną formą, dlatego niech on będzie kluczowym punktem stylizacji. Nie przesadzaj z biżuterią i akcesoriami.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz zestawy z sieciówek, które nie nadszarpną Twojego budżetu. Pokażemy Ci, jak skompletować stylizacje gwiazd.

Tekst: Sylwia Foremna

WH 07-08/2016

REKLAMA

REKLAMA

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon

REKLAMA

REKLAMA

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon

REKLAMA

REKLAMA

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon

REKLAMA

REKLAMA

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon

REKLAMA

REKLAMA

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon

REKLAMA

REKLAMA

stylizacje gwiazd, modne stylizacje, kombinezon

Produkty z kategorii: kombinezony znajdziesz w sekcji WH Zakupy: kombinezon damski wizytowy

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij