[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Stylizacje WH: buty sportowe nie tylko na trening

Adidasy oraz trampki już dawno przestały być tylko butami do trenowania. Dziś obuwie sportowe może mieć obcas i pasować do marynarek, sukienek lub spódnic. I kosztować tyle, co rasowe szpilki. Zobacz nasze stylizacje.

W biegu do firmy

styl01

Te buty pasują do tzw. korporacyjnego stylu: sportowy dół, marynarka na górze (New Balance, 379,99 zł).

REKLAMA

 

Seksowanie i na luzie

buty02

Bandażowe sukienki (typu bodycon) możesz też nosić w ciągu dnia. Casualowy styl podkreślą kolorowe trampki (Armani Jeans, 689 zł).

Na odważne wyjścia

buty04

Plisowana spódniczka przed kolana, a do tego błyszczące buty za kostkę to ostatni krzyk mody (Tommy Hilfiger, 579 zł).

W centrum uwagi

buty05

W takim stroju obuwie jest najmocniejszym akcentem. Ponieważ Asicsy są pstrokate i kolorowe, noś do nich wyłącznie gładki kombinezon (Asics, 519 zł).

Sport na obcasach

buty03

Snickersy na koturnie dobrze zastępują obcasy i pozwalają utrzymać właściwe proporcje ciała. Pasują do nich ołówkowe spódnice (Adidas Originals, 849 zł).

Jeśli nie wyobrażasz sobie niewygodnych ubrań, zobacz stylizacje, które sprawiają, że styl sportowy jest na topie. A czy wiesz, co nigdy nie wychodzi z mody? Piękna cera! Dlatego zobacz, na czym polega sekret naturalnego piękna.

Tekst: Agnieszka Olszewska-Czuma

rys. Izaac Zenou

WH 01/2015

Produkty z kategorii: buty sportowe lifestyle znajdziesz w sekcji WH Zakupy: buty sportowe damskie bez sznurowadeł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij