[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Sposoby na piękną cerę i inne ciekawostki urodowe

Co jeść, żeby mieć zdrową i piękną cerę? Jak ułatwić sobie usuwanie lakieru do paznokci? Które perfumy możesz bezpiecznie stosować przed wyjściem na plażę? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną garść ciekawostek dotyczących urody.

smoothie ze szpinaka fot. shutterstock.com

Piękna od środka

Mimo wakacyjnej pogody, cały czas wyglądasz na bladą i zmęczoną? Wcale nie musisz nakładać kolejnej warstwy rozświetlacza czy szminki, by ożywić twarz. Okazuje się, że często lepiej niż kosmetyki działa mała zmiana w diecie, która poprawi pracę Twoich jelit.

Pobudź swój układ trawienny, dodając do sałatek startego buraka – działa jak łagodny środek przeczyszczający (wypróbuj także przepisy na dania z burakiem). Możesz też rano wypijać zielony koktajl ze szpinaku, kolendry, jarmużu oraz jabłka z miodem i sokiem z cytryny. Dzięki temu zalśnisz wewnętrznym blaskiem!  

Przetestuj również nasze pomysły na zdrowe zupy ze smoothie oraz koktajl z truskawek i daktyli.

REKLAMA

paznokcie fot. shutterstock.com

Lakier do zerwania

Zdrapywanie odpryskującego lakieru z paznokci jest dla nich szkodliwe, ponieważ niszczy też ich wierzchnią powłokę. Chyba że użyjesz produktu stworzonego do zrywania. Istnieją specjalne bazy typu peel off , które zawierają nietoksyczny, gumowaty polioctan winylu.

Dzięki niemu lakier schodzi z paznokci za jednym pociągnięciem - jak naklejka. Bez zmywacza! Wypróbuj Miss Sporty, Peel Off , baza(8,69 zł, rossmann.pl).  

słońce, strój kąpielowy, bikini, wakacje, lato, plaża fot. shutterstock.com

Zero procent

Tyle alkoholu może zawierać zapach, którym chcesz spryskać się na plaży. Alkohol wchodzi w reakcję ze słońcem, tworząc na skórze przebarwienia. Lepiej użyj odświeżającej mgiełki do ciała i włosów Benefit Bathina (150 zł, sephora.pl).  

WH 07-08/2016

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij