[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Sposób na lśniące włosy i inne ciekawoski urodowe

Jak powinna wyglądać pielęgnacja włosów po myciu, aby nasze kosmyki były pełne blasku? Dlaczego warto płukać usta olejkiem z rozmarynu? Jak kakao wpływa na naszą skórę? Przed Tobą kolejna garść ciekawostek dotyczących urody.

fot. shutterstock.com

Susz i już!

Wciąż masz wyrzuty, że suszysz włosy suszarką? Niepotrzebnie. Badania „Annals of Dermatology” dowodzą, że pozostawianie wilgotnych włosów do wyschnięcia na powietrzu może rozpulchniać od środka ich strukturę, co w efekcie prowadzi do pozbawienia kosmyków całego blasku. Rozwiązanie? Osusz mokre włosy ręcznikiem z mikrofibry, a następnie rozpyl na nie kosmetyk pochłaniający wilgoć, np. wspomagający suszenie włosów (50 zł). Wysusz silnym strumieniem powietrza. I lśnij...   

Sprawdź także, jak dodać włosom objętości i dobrać fryzurę do swojego typu figury.

REKLAMA

REKLAMA

fot. shutterstock.com

Dodaj olejek

2 krople olejku eterycznego z rozmarynu oraz goździka należy dodać do szklanki wody, by uzyskać naturalny płyn do płukania ust. Według magazynu „Molecules” ekstrakty ziołowe są bogate w terpeny – węglowodory zwalczające szczepy bakterii powodujące próchnicę oraz choroby dziąseł. W odróżnieniu od syntetycznych płukanek z alkoholem lub chlorheksydyną, te ziołowe nie przebarwiają szkliwa ani nie wysuszają śluzówki.

REKLAMA

fot. shutterstock.com

Wanna czekolady

Kakao świetnie działa na skórę po zimie. Zawarty w nim tryptofan anandamid działają nawilżająco na odwodnioną i pozbawioną blasku skórę. Zapewnią też zdrowy koloryt i usuną oznaki zmęczenia.

Sephora Żel do kąpieli i pod prysznic

Czekolada Nuty orzecha laskowego wanilii zmieszane z ekstraktem kakaowego ziarna. Cena: 39 zł

Aquolina Żel pod prysznic i do kąpieli

Czekolada i orzech Zawiera w 100% naturalne kakao. Cena: 32 zł

Ministerstwo Dobrego Mydła Półkula kąpielowa

Czekolada Kakao i masło shea pielęgnują skórę i smakowicie. Cena: 5,50 zł 

WH 04/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij