[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Smokey eyes: makijaż oczu krok po kroku

Smokey eyes, szczególnie w połyskliwej wersji, to makijaż oczu zaliczany do wieczorowej klasyki. Będzie świetnie wyglądał otoczony dyskretnym oświetleniem klubu lub miękkim blaskiem świec. Pozostaw go więc na wyjątkowe wieczory. 

smokey eyes fot. Natalia Solnica

Na górnej i dolnej powiece rozprowadź bazę pod cienie. Dzięki niej wieczorowy makijaż będzie intensywniejszy oraz bardziej trwały. Następnie na całą górną powiekę (nie zapominając o wewnętrznym kąciku oka) nałóż perłowobiały pigment, używając małego, płaskiego pędzelka.

Sprawdź także, jak dobrze wykonturować twarz i jak optycznie powiększyć oczy.

REKLAMA

smokey eyes fot. Natalia Solnica

Małym, puchatym pędzelkiem nałóż w zewnętrznym kąciku oka ciemnoszary pigment z tej samej serii, co biały. Najbardziej intensywny kolor powinien znaleźć się przy linii rzęs, delikatnie rozpraszając się w załamaniu powieki. 

smokey eyes fot. Natalia Solnica

Narysuj kreskę czarnym, żelowym eyelinerem. Idealny do tego będzie mały i cienki pędzelek. Kreska w wewnętrznym kąciku musi być cienka i powinna pogrubiać się ku zewnętrznemu kącikowi. Na końcu ostro zakończ ją, wyciągając ku górze.  

smokey eyes fot. Natalia Solnica

Dolna linia rzęs: małym, ostro zakończonym pędzelkiem nałóż w wewnętrznym kąciku do połowy powieki użyty już biały pigment. Zewnętrzny kącik zaznacz ciemnoszarym pigmentem.  

smokey eyes fot. Natalia Solnica

Wytuszuj rzęsy maskarą i pomaluj brwi za pomocą skośnego pędzelka i żelowej konturówki.  

WH 04/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij