[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Smokey eyes krok po kroku: wersja dla szatynki

Jak wykonać smokey eyes krok po kroku? Nasza redaktorka postanowiła sprawdzić to na sobie i oddała się w ręce doświadczonej makijażystki. Zobacz, jak malować oczy, aby makijaż wieczorowy dodał spojrzeniu głębi i blasku.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

„Brązowe oczy z ciemną oprawą nabierają głębi w otoczeniu błyszczącego fioletu” – wyjaśnia wizażystka Iga Kostuj. Nie bój się dodać koloru do tradycyjnego, brązowego smokey eyes.

1. Na całą górną (po łuk brwiowy) oraz dolną powiekę wklep bazę Urban Decay – tę samą, co na poprzedniej stronie. Na ruchomą część powieki górnej nałóż płaskim pędzelkiem jasnobeżowy cień (Inglot, odcień 154 z paletki Freedom System).

Dowiedz się także, jak powiększyć oczy odpowiednim makijażem oraz jak optycznie unieść brwi za pomocą kredki do oczu.

REKLAMA

smokey eyes fot. Kamil Majdański

2. Wciąż płaskim pędzlem zaznacz zewnętrzny kącik cieniem Inglot w odcieniu 329 – przesuwając się od linii rzęs ku załamaniu powieki, zmniejszaj intensywność koloru. Zatrzyj granicę między odcieniami, rozcierając ją spiczastym pędzelkiem.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

3. Na środek powieki nałóż cień Inglot AMC 35. Ukośnie ściętym pędzlem zanurzonym w cieniu Inglot AMC 63 narysuj na linii rzęs kreskę. Przy zewnętrznym kąciku rozetrzyj ją spiczastym pędzlem ku górze i przyciemnij załamanie powieki.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

4. Ten sam cień nałóż też ściętym pędzelkiem w zewnętrznym kąciku dolnej powieki. Odcinek pod źrenicą zaznacz odcieniem 446, zaś wewnętrzny kącik rozświetl beżowym cieniem o numerze 154. Dolną linię wodną pomaluj czarną kredką Sephora.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

5. Pomaluj górne i dolne rzęsy tuszem Max Factor. Następnie przyklej na całej długości górnej powieki kępki rzęs – w zewnętrznym kąciku te o długości 12 mm, na środku 10 mm, zaś w wewnętrznym 8 mm. Po przyklejeniu należy odczekać około 4 minut przed otwarciem oka.

WH 01-02/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij