[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Słoneczne ombré na ustach

Makijaż ust inspirowany kolorami nieba przy zachodzie słońca? Choć brzmi kosmicznie, jest bardzo prosty do wykonania.

Gdy słońce zachodzi, niebo rozświetlają odcienie różu, pomarańczu i czerwieni, płynnie przechodzące jeden w drugi. Trudno oderwać oczy od zjawiskowej feerii barw, która pojawia się wtedy na horyzoncie. Ludzie robią sobie zdjęcia na tle zachodzącego słońca. Filmują zachody, malują... Chociaż niby wszyscy wiemy, że zachodzące słońce to widoczek najbardziej zasługujący na miano kiczu, i tak nie potrafimy powstrzymać podziwu. 

Ten odwieczny zachwyt słońcem możesz wykorzystać. Zdobiąc podobnym ombré swoje wargi, sprawisz, że wydadzą się pełniejsze. A efekt przyciągania spojrzeń będzie zbliżony do popularności zachodów słońca.

Uwaga, WH nie bierze odpowiedzialności za wszystkich nieszczęśników, którzy zaczną pisać ody do „twych zmysłowych ust w kolorach wieczornego nieba”. Czy jakoś tak.

Słoneczne usta w pięć minut

1. Obrysuj i wypełnij kontur ust kredką w cielistym kolorze ( na przykład H&M, odcień Au naturel, 19,90 zł). Dlaczego nie postawić na pomadkę? Nie chcemy, by kolory zlały się na wargach w jeden odcień, a kredka jest mniej podatna na rozmazywanie niż szminka.

2. Konturówką, tym razem w truskawkowym odcieniu (my lubimy Max Factor, Colour Elixir, odcień Red Rush, 34,99 zł) zamaluj centralny obszar warg, zaczynając od wewnątrz i posuwając się ku kącikom. Chodzi o to, by plama koloru nie sięgała do zewnętrznych krawędzi ust, a stanowiła jedynie akcent pośrodku.

3. Delikatnie rozetrzyj kosmetyk opuszkami palców, by zatrzeć wyraźne granice między barwami.

W marcowym numerze Women’s Health (który strona po stronie możesz przejrzeć na naszej stronieznajdziesz cztery dodatkowe makijaże inspirowane zjawiskami przyrody. Dowiesz się, jak zyskać: burzowe powieki, rozwiane brwi, piaskowe policzki i oczy przyprószone gwiezdnym pyłem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij