[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Dobry samoopalacz - jak go wybrać i używać?

Nowoczesne samoopalacze to fantastyczne kosmetyki! Nie mają już chemicznego zapachu, nie zostawiają pomarańczowych zacieków, są wzbogacone w substancje odżywcze i pozwalają uzyskać śniadą cerę w jeden wieczór. Te możesz kupować w ciemno.

kosmetyki

Przed nałożeniem samoopalacza koniecznie zrób peeling. A najlepiej weź kąpiel – rozmiękczony naskórek dokładniej usuniesz peelingiem cukrowym lub solnym. Po osuszeniu ciała wetrzyj w miejsca, gdzie skóra jest najgrubsza, czyli łokcie, kolana i okolice kostek u stóp, tłusty krem – dzięki temu nie powstaną tam ciemniejsze plamy. Jeżeli będziesz codziennie nawilżać skórę, opalenizna utrzyma się przez 5-6 dni.

1. Ma wysoką koncentrację barwników, dlatego efekt mocnej opalenizny uzyskasz już po pierwszej aplikacji. Raczej dla ciemnej karnacji. Ma zapach tropikalnych kwiatów (Fake Bake Flawless Darker, cena: 149 zł).

2. Samoopalające krople do ciała i nóg. Dają bardzo szybki efekt naturalnej opalenizny, niewysuszając skóry (Collistar Magiczne Krople do Ciała i Nóg, cena: 155 zł).

3. Olejek samoopalający ma podobne działanie jak krople do twarzy. Dodajesz go do ulubionego balsamu do ciała (Addition Concentré Eclat Corps, cena: 159 zł).

4. Opalające krople, które dodajesz do swojego codziennego kremu. Idealne na wyjazd (Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster do Twarzy, cena: 109 zł).

5. Serum do twarzy wzbogacone kwasem hialuronowym. Nawilża i nadaje skórze piękny, słoneczny połysk (Lancaster A Week in Ibiza, cena: 149 zł).

6. Rajstopy w sprayu. Zmywalne, ale wodoodporne. Świetnie kryją pajączki. Na imprezę w sam raz (Sally Hansen Airbrush Legs, cena: 55 zł).

7. To nie krem – to maska o tak bogatym składzie, że nakładasz ją na noc, a rano budzisz się zrelaksowana, promienna i oczywiście opalona (Collistar Magiczna Regenerująca Maska Samoopalająca, cena: 135 zł).

8. Balsam do ciała stopniowo opalający, z kwasem hialuronowym. Dobrze nawilża skórę nóg. Idealny po zastosowaniu samoopalacza dla dłuższego podtrzymania koloru (Fake Bake Sport, cena: 85 zł).

Jeśli wolisz naturalną opaleniznę niż tą z tubki zobacz koniecznie, jak prawidłowo stosować krem z filtrem i które kremy warto wybierać.

WH 07-08/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij