[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Różowe złoto: kolor sezonu

Połączenie pastelowego różu z metalicznym połyskiem daje najbardziej kobiecy kolor wszech czasów. I błysk, który każdemu typowi urody doda szlachetności. Zobacz, jak wykorzystać ten kobiecy trend w ubiorze i makijażu.

fot. Aaron Richter fot. Aaron Richter

Ten odcień łączy w sobie chłód różu i ciepło złota, dlatego pasuje do każdego typu urody. Poznaj parę trików stylistów.

 

REKLAMA

Makijaż

Pomaluj powieki cieniem w kolorze różowego złota i wytuszuj na czarno rzęsy – będziesz wyglądać bardzo świeżo. Uwaga: ten kolor nałożony na całe policzki może dać efekt świecącej się od nadmiaru sebum skóry. Dlatego należy go nakładać na same szczyty kości policzkowych i rozsmarowywać w kierunku skroni.

Ubrania

Jeśli sweter w kolorze różowego złota połączysz z jasnymi dżinsami, będziesz wyglądać jak milion dolarów. I pamiętaj: tylko jedna metaliczna rzecz w zestawie.

Dodatki

Najmodniejsze jest miksowanie żółtego i różowego złota ze srebrem.

rozowe_zloto_produkty

A jeśli chcesz wyglądać młodziej, szczuplej i zdrowiej postaw na kosmetyki rozświetlające. Dowiedz się, jak i gdzie nakładać kosmetyki, by osiągnąć optymalny efekt i pokaż swój blask dzięki kosmetykom rozświetlającym.

WH 04/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij