REKLAMA

Relaks to też kosmetyk

Chwila dla siebie to nie grzech. To obowiązek. Zarówno wobec nas samych, jak i otoczenia. To bodziec potrzebny dla oczyszczenia atmosfery. Tej wokół nas.

tołpa spa detox mat. prasowe Tołpa

Czemu tak często zapominamy, że sami ją kreujemy? Będąc wiecznie zmęczonym, przepracowanym i zestresowanym nie jesteśmy w stanie dawać pozytywnej energii. I sami też źle się czujemy.

Wiele osób powie, że korzystanie ze spa czy używanie przyjemnościowych kosmetyków to kaprys. A my powiemy stanowcze nie! Bo to jak czujemy się każdego dnia ma wpływ na całe nasze życie. Dla nas SPA to nie magia. Bo kiedy mówimy SPA, mamy na myśli dobre samo­poczucie, dzięki któremu łatwiej jest podejmować lepsze decyzje. I to wszystko dzięki drobnym, efektywnym, codziennym czynnościom.

tołpa spa detoxmat. prasowe Tołpa

Żyjemy w coraz szybszym tempie, coraz częściej towarzyszy nam stres, zmęczenie i nadmiar obowiązków. To wszystko powoduje, że nasze ciało daje nam sygnały, że należy zwolnić. Tworząc kosmetyki tołpa:® spa detox, myśleliśmy właśnie o tym, jak pomóc naszemu ciału i umysłowi przetrwać w dobrej kondycji. Kosmetyki tołpa:® spa detox redukują dyskomfort powstały w wyniku przeciążenia, przemęczenia i stresu. Naturalne olejki eteryczne działają kojąco na ciało i umysł, uwalniają od napięcia emocjonalnego i przywracają dobry nastrój.

Domowe SPA to nie zachcianka. To sposób na coraz szybsze tempo naszego życia: narastający stres, zbyt dużą ilość pracy, wpatrywanie się w komputer plus wpływ zanieczyszczonego środowiska. Przy tylu niekorzystnych bodźcach nie da się długo żyć na „pełnych obrotach”. A my co robimy – wyciskamy z naszego organizmu maksimum w zamian dając minimum, albo nic.

Zatem domowe SPA to z jednej strony detoksykacja, redukcja dyskomfortu i napięcia, a z drugiej całkowite odprężenie. Tego nasz organizm naprawdę potrzebuje. Wszystko po to by dać sobie trochę luzu. I mieć siłę aktywnie żyć.

Skoro dojrzeliśmy już do opieki nad naszym organizmem dodajmy do tego opiekę nad ciałem. Kto powiedział, że nie można jednocześnie przyjemnie i skutecznie pielęgnować skóry. Nasze kosmetyki tołpa:® spa detox to emocje i dobre samopoczucie, a dobra kondycja psychiczna ułatwia codzienne życie. Nawet we własnej łazience. Czasem drobny gest dla skóry to energia dla umysłu. Kilka małych kosmetyków dla skutecznej pielęgnacji SPA.

Pielęgnacja spa wcale nie musi być skomplikowana. Zasady zawsze są jedne, coś jak przepisy postępowania pielęgnacyjnego. Myjemy, peelingujemy, wmasowujemy. To takie proste. Kąpiel to też pielęgnacja. Wystarczy dodać borowinową sól lub borowinową kąpiel, by zregenerować ciało. Ciepło i wilgoć powietrza otwierają pory i zwiększają chłonność skóry. Trzeba to wykorzystać. Wykonaj delikatny peeling i nałóż maskę. Odetchnij chociaż przez chwilę. Jeśli ktoś będzie chciał zakłócić Twój odpoczynek, udawaj, że Cię tam nie ma.

tołpa spa detoxmat. prasowe Tołpa

Nie ma nic przyjemniejszego niż długa kąpiel po ciężkim dniu. Kąpiel borowinowa tołpa®spa detox. relaks zapewnia nam stworzenie domowego SPA w każdej chwili, dając moment wytchnienia. Została stworzona aby  delikatnie oczyszczać ciało, a dzięki borowinie tołpa.® rozluźnia i działa detoksykująco. Zmniejsza dyskomfort i napięcie po ciężkim dniu, wprowadzając w stan błogiego, głębokiego relaksu. Sportowcy także docenią ten kosmetyk po wysiłku fizycznym i przepracowaniu. Jeśli daliśmy sobie w kość na siłowni lub biegnąć półmaraton, kąpiel borowinowa będzie idealnym rozwiązaniem, za które podziękuje nam ciało. W połączeniu z ciepłą wodą działa także inhalująco i rozgrzewająco, tworząc atmosferę aromaterapeutycznej sesji. Naturalne olejki eteryczne uwalniają od napięcia fizycznego i emocjonalnego, redukują stres i poprawiają nastrój. W kąpieli borowinowej tołpa®spa detox. relaks znajdują się olejki z cytryny, bergamotki i lawendy.

 

PS. Relaks najlepiej wychodzi, kiedy jest nieplanowany. Np. teraz. Co Ty na to?

Więcej informacji o produktach znajdziesz tutaj.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA