[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Rajstopy na Dzień Kobiet

Obowiązkowy zestaw rajstopy plus goździki, to raczej wspomnienie z Dnia Kobiet naszych mam. Jednak teraz też warto zrobić sobie taki prezent, bo oryginalne wzory na nogach, to hit tej wiosny.

rajstopy dzień kobiet Calzedonia

Według profesora Jerzego Bralczyka nazwa rajstopy pochodzi od określenia "raj dla stóp". I choć królujące w PRL-u nylonowe rajtuzy z aseksualnym klinem w kroku nie kojarzą się zbyt niebiańsko, tegoroczne modele to prawdziwe cudeńka. Zobacz, jakie trendy promują na ten sezon popularne sieciówki i sama zrób sobie prezent na Dzień Kobiet.

REKLAMA

REKLAMA

rajstopy dzień kobiet Etam, 39,90

Kabaretki

Nadal modne są kabaretki – od tych drobniutkich po szeroko rozstawione romby. Nosimy je do sukienek lub spódnic i spodni – tu najlepiej z ozdobną gumką wystającą ponad paskiem. W jeszcze oryginalniejszej wersji wybieramy modele z pomponami, perełkami lub brylancikami. Uwaga – zaskakująco dobrze wyglądają zestawione z białymi sneakersami.

REKLAMA

rajstopy dzień kobiet Gatta, 18,90

Pończochowe

Pończochy wystające spod zbyt krótkiej spódniczki mogą być nieco wulgarne. Za to rajstopy imitujące ten efekt są zalotne i uroczo zabawne, szczególnie, gdy tuż nad kolanem widnieje nadrukowana podwiązka z wsuniętym za nią pistolecikiem. Odważ się puścić oko do mody.

REKLAMA

REKLAMA

rajstopy dzień kobiet Marilyn, 99,90

Z aplikacją

Biżuteryjne motywy owadów na dobre zasiedlają nasze nogi. Cekinowe motyle, muszki z perełek czy pszczoły z kryształków przyciągają światło oraz zachwycone spojrzenia.

REKLAMA

rajstopy dzień kobiet Calzedonia, 45,90

W drobny wzorek

Były modne w sezonie jesienno-zimowym, są modne i wiosną. Serduszka, groszki, gwiazdki – upstrzone nimi rajstopy świetnie uzupełniają proste dzianinowe lub dresowe sukienki.

REKLAMA

REKLAMA

rajstopy dzień kobiet Gatta, 20,90

Jak tatuaż

Drobny wzorek lub napis umieszczony najczęściej w okolicy kostki może być imitacją tatuażu lub po prostu subtelną ozdobą. Najlepiej wyglądają w zestawie z klasycznymi szpilkami.

Produkty z kategorii: rajstopy znajdziesz w sekcji WH Zakupy: rajstopy damskie cieliste

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij