[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Przydymione oko: wersja dla blondynki

Delikatne róże i jasne brązy podkreślają urodę blondynek. Dlatego zmodyfikowaliśmy nieco klasyczne smokey eyes na rzecz makijażu wieczorowego w subtelnej palecie barw. Oto krótka instrukcja dla wszystkich posiadaczek jasnej cery i włosów.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

„Kobiety o delikatnym typie urody też mogą pozwolić sobie na mocniejszy, wieczorowy makijaż oczu. Wystarczy zrobić go w subtelnej palecie barw, aby nie przytłoczył jasnej cery” – wyjaśnia Iga Kostuj, wizażystka i stylistka rzęs.

1. Na całą górną (po łuk brwiowy) oraz dolną powiekę wklep bazę Urban Decay. Na ruchomą część powieki górnej nałóż płaskim pędzelkiem jasnoróżowy cień (Urban Decay, odcień Dust). Jaśniejszy cień (Strange) rozprowadź pod łukiem brwiowym.

Jesteś szatynką? Zobacz, jaki makijaż wieczorowy doda Twojemu spojrzeniu głębi. Sprawdź także, jak malować się do zdjęć.

REKLAMA

smokey eyes fot. Kamil Majdański

2. Wciąż płaskim pędzlem zaznacz zewnętrzny kącik cieniem w odcieniu Nooner – przesuwając się od linii rzęs ku załamaniu powieki, zmniejszaj intensywność koloru. Zatrzyj granicę między odcieniami, rozcierając ją spiczastym pędzelkiem.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

3. Ukośnie ściętym pędzelkiem zanurzonym w cieniu Darkside (wciąż z palety Urban Decay) narysuj na linii rzęs kreskę. Przy zewnętrznym kąciku rozetrzyj ją szpiczastym pędzlem ku górze i przyciemnij samo załamanie powieki.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

4. Ten sam cień nałóż też ściętym pędzelkiem w zewnętrznym kąciku dolnej powieki. Odcinek pod źrenicą zaznacz odcieniem Nooner, zaś wewnętrzny kącik odcieniem Dust. Dolną linię wodną rozświetl cielistą kredką Max Factor.

smokey eyes fot. Kamil Majdański

5. Pomaluj górne i dolne rzęsy tuszem. Następnie przyklej na całej długości górnej powieki kępki rzęs – w zewnętrznym kąciku te o długości 12 mm, na środku 10 mm, zaś w wewnętrznym 8 mm. Po przyklejeniu należy odczekać około 4 minut przed otwarciem oka.

WH 01-02/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij