[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.9

Promienna cera w szare dni

Stan naszej cery nie musi być wcale adekwatny do pogody za oknem. Zobacz, w jaki sposób dodać skórze więcej blasku.

kobieta piękna cera fot. shutterstock

Odzyskaj blask!

Serum zawiera składniki czynne w większym stężeniu i działające skuteczniej niż w typowym kremie. To z bezdyskusyjną królową w kosmetyce, czyli witaminą C, skutecznie poprawia koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, wygładza zmarszczki, a także zapobiega powstawaniu kolejnych.

Aby wzmocnić jego działanie, po wchłonięciu nałóż krem. Serum najlepiej stosować cyklami: smaruj przez pięć dni, a potem zrób dzień lub dwa przerwy. Jeśli Twoja skóra dobrze toleruje preparaty z magiczną witaminą, przerwa nie jest konieczna.

Redaktorki WH już wcierają w siebie poniższe specyfiki. Nie czekaj i też ciesz się promienną cerą w szare dni.

1. Mincer Pharma, Vita-C-Infusion, 64,99 zł; drogerie

2. Dr Irena Eris, Vitaceric, 99 zł; sklep.drirenaeris.com

3. Orientana, Bio-Serum do twarzy, 51 zł; orientana.pl

4. Bielenda, Neuro Glicol + Vit. C, 27 zł; drogerie

5. Eveline, Ekspert C, 37,99 zł; sklep.eveline.eu

Sztuka podkładu

Makijażyści znają sposoby na nieskazitelną skórę. Jeżeli masz tłustą cerę, nakładaj podkład gąbką. Przy pierwszych zmarszczkach lub niedoskonałościach - pędzlem.

Jak? Wyjaśnia Sergiusz Osmański, wizażysta Sephory

W górę

Nakładając krem nawilżający, pamiętaj, aby wklepywać go w kierunku odwrotnym do działania grawitacji, czyli ku górze – od brody do czoła.

W dół

Podkład nakładaj w dół. Dla lepszych efektów aplikuj go za pomocą pędzla: jest lepszy od gąbki ze względu na posuwiste liftingujące ruchy.

Zoom na oko

#negativespacemakeup już nie tylko na paznokciach. Trend przenosi się na oczy. Chodzi o to, aby na powiece pomalowanej cieniami zostawić puste miejsce. I tutaj, w zależności od Twoich umiejętności, możesz tworzyć różne kombinacje czy wzorki. Potrzebna będzie Ci też precyzja i cierpliwość, a osiągniesz spektakularne efekty. Taki make-up na imprezę? O tak!

WH 11/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij