[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Produkt Roku 2018: Sprzęt

Te gadżety zostaną nowymi gwiazdami Twojej łazienki.

produkt roku

MODELOWANIE WŁOSÓW

  • Remington Keratin Protect S8598

Inteligentna prostownica wykrywa unikatowy poziom wilgoci włosów i dostosowuje ciepło do optymalnej temperatury stylizacji, co daje większą ochronę, mniej uszkodzeń i zdrowsze włosy.

Cena: 269 zł

GADŻET

  • Philips Pedi Advanced

Elektryczny pilnik do stóp, który na głowę bije wszystkie domowe frezarki. Pozwala bardzo skutecznie i precyzyjnie usunąć zrogowacenia, nie dając możliwości uszkodzenia skóry.

Cena: 249 zł

SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

  • Philips DiamondClean Smart

Szczoteczka soniczna, która już po pierwszym użyciu daje wrażenie naprawdę czystych zębów (bez porównania ze szczoteczką manualną, a nawet elektryczną). Świetny design i wsparcie aplikacji jeszcze podnoszą jej wartość.

Cena: 1169 zł

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij