[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Produkt Roku 2018: Perfumy

Wybraliśmy zapachy, które zasługują na własny czerwony dywan: są kobiece, eleganckie i niebanalne. Przyciągają uwagę jak prawdziwe gwiazdy.

produkt roku

NA WIECZÓR

  • Calvin Klein Obsessed Intense

Elegancki, tajemniczy, uwodzicielski – to zapach idealny na randkowy wieczór. Intensywna, orientalna nuta nie pozwoli przejść obok niego obojętnie.

Cena: 309 zł

NA WIECZÓR wyróżnienie

  • Mugler Aura

Oryginalny zapach dla odważnych kobiet. Zdecydowanie wyróżnia się na tle typowo wakacyjnych, kwiatowych kompozycji. Bardzo intensywny, bardzo trwały.

Cena: 279 zł

NA DZIEŃ

  • Jo Malone London Peony&Blush Suede

Kobiecy, ale w nieoczywisty sposób. Początkowo intensywnie kwiatowy (nuta piwonii), po chwili łagodnieje, pozostawiając po sobie wrażenie naturalnej zmysłowości.

Cena: 499 zł

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ:


Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij