[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Produkt Roku 2018: kosmetyki do włosów

Poświęć swoim kosmykom tyle uwagi, na ile zasługują, a odwdzięczą Ci się zdrowym blaskiem.

produkt roku

DOMOWA KURACJA

  • L'Oréal Paris Botanicals Fresh Care

Dzięki niej włosy świetnie się rozczesują, są wygładzone, nawilżone i błyszczące. Aż szkoda, że opakowanie jest takie małe...

Cena: 39 zł

INNOWACJA

  • Emotopic Hydro-micelarny szampon kojący

Minimalistyczna formuła oparta na wodno-micelarnej bazie myjącej łagodzi podrażnioną codziennym myciem skórę głowy. Idealny do częstego stosowania.

Cena: 43 zł

ODŻYWKA

  • Kérastase Aura Botanica

Choć w jej bogatym składzie znajdują się olej kokosowy, argonowy i olejek pomarańczowy, jest lekka i dobrze się wchłania. Poskramia nawet niesforne, puszące się włosy.

Cena: 130 zł

PRODUKT DO STYLIZACJI

  • Kevin.Murphy Bedroom.Hair

Doskonały produkt, który utrwala włosy na cały dzień, ale w bardzo delikatny, naturalny sposób. Dodatkowo dodaje im objętości i pięknie pachnie. Plus za naturalny skład.

Cena: 125 zł

SZAMPON

  • Goldwell Kerasilk Reconstruct

Delikatnie oczyszcza i odżywia nawet zniszczone włosy. Dzięki niemu stają się gładkie, miękkie i pachnące.

Cena: 92 zł

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ:

 


Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij