[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Produkt Roku 2018: Kosmetyki do twarzy

Nie musisz stać w kolejce po zdrową, promienną skórę. Te kosmetyki należą do elity najskuteczniejszych i najszybszych w działaniu.

produkt roku

MASECZKA

  • Nuxe Creme fraiche de beaute

Absolutny zwycięzca w swojej kategorii. Nałożony na skórę przyjemnie ją chłodzi, zaś po zmyciu pozostawia uczucie dogłębnego nawilżenia i miękkości.

Cena: 85 zł

SERUM

  • It's Skin Power 10 Formula VC Effector

Serum z najstabilniejszą formą witaminy C błyskawicznie się wchłania, od razu dając efekt miękkości oraz subtelnego rozświetlenia. Przy dłuższym stosowaniu rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt.

Cena: 69 zł

KREM NA DZIEŃ

  • Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Lekki – to pierwsze, co nasuwa się na myśl po użyciu tego kremu. Szybko się wchłania, dogłębnie nawilża i tworzy znakomitą bazę pod makijaż.

Cena: 119 zł

REKLAMA

KREM NA DZIEŃ wyróżnienie

  • Bielenda Botanic Spa Rituals

Wyróżnienie za olej z pestek malin w składzie. Dzięki niemu krem zapewnia ochronę przeciwko negatywnemu wpływowi promieni UV-A i UV- -B, działa antyrodnikowo, spowalnia proces starzenia się skóry.

Cena: 27 zł

KREM NA NOC

  • Nivea Q10plusC

Koenzym Q10 i czysta forma witaminy C to klasyczny duet pracujący na pełną witalności, młodo wyglądającą skórę. Metalowa tubka zapobiega zasysaniu powietrza, dzięki czemu składniki wolniej się utleniają.

Cena: 43,99 zł

INNOWACJA

  • Yonelle H2O Infusion

Płynny krem do cery dojrzałej na dzień i na noc. Urzekł nas niespotykaną formułą i bardzo szybkim działaniem wygładzającym. Urocze opakowanie dopełniło dzieła.

Cena: 249 zł

INNOWACJA wyróżnienie

  • Dr Irena Eris L-Ascorbic Power Treatment

Ta rozświetlająco-przeciwzmarszczkowa kuracja to namiastka spa w domu. Trwa 30 dni i jest nieco skomplikowana, ale efekty znakomite.

Cena: 322 zł

INNOWACJA wyróżnienie

  • tołpa: estetic Przebarwienia

Doskonała realizacja azjatyckiej koncepcji layeringu, czyli nakładania warstw kosmetyków jedna po drugiej dla uzyskania maksymalnych efektów działania.

Cena: 49 zł

OCZYSZCZANIE

  • Bioderma Sensibio H2O

Tego płynu micelarnego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wieloletni bestseller nie tylko wśród wrażliwców musiał zwyciężyć. Po prostu musiał, mimo dość wysokiej ceny.

Cena: 45 zł

OCZYSZCZANIE wyróżnienie

  • Clinique Take the Day Off Cleansing Oil

Pogromca najmocniejszego makijażu. Wystarczy rozprowadzić na suchej twarzy, następnie dodać odrobinę ciepłej wody i zmyć piankę.

Cena: 119 zł

ZOBACZ TEŻ: 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij