Produkt Roku 2018: Kosmetyki do twarzy

Nie musisz stać w kolejce po zdrową, promienną skórę. Te kosmetyki należą do elity najskuteczniejszych i najszybszych w działaniu.

produkt roku

MASECZKA

  • Nuxe Creme fraiche de beaute

Absolutny zwycięzca w swojej kategorii. Nałożony na skórę przyjemnie ją chłodzi, zaś po zmyciu pozostawia uczucie dogłębnego nawilżenia i miękkości.

Cena: 85 zł

SERUM

  • It's Skin Power 10 Formula VC Effector

Serum z najstabilniejszą formą witaminy C błyskawicznie się wchłania, od razu dając efekt miękkości oraz subtelnego rozświetlenia. Przy dłuższym stosowaniu rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt.

Cena: 69 zł

KREM NA DZIEŃ

  • Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Lekki – to pierwsze, co nasuwa się na myśl po użyciu tego kremu. Szybko się wchłania, dogłębnie nawilża i tworzy znakomitą bazę pod makijaż.

Cena: 119 zł

KREM NA DZIEŃ wyróżnienie

  • Bielenda Botanic Spa Rituals

Wyróżnienie za olej z pestek malin w składzie. Dzięki niemu krem zapewnia ochronę przeciwko negatywnemu wpływowi promieni UV-A i UV- -B, działa antyrodnikowo, spowalnia proces starzenia się skóry.

Cena: 27 zł

KREM NA NOC

  • Nivea Q10plusC

Koenzym Q10 i czysta forma witaminy C to klasyczny duet pracujący na pełną witalności, młodo wyglądającą skórę. Metalowa tubka zapobiega zasysaniu powietrza, dzięki czemu składniki wolniej się utleniają.

Cena: 43,99 zł

INNOWACJA

  • Yonelle H2O Infusion

Płynny krem do cery dojrzałej na dzień i na noc. Urzekł nas niespotykaną formułą i bardzo szybkim działaniem wygładzającym. Urocze opakowanie dopełniło dzieła.

Cena: 249 zł

INNOWACJA wyróżnienie

  • Dr Irena Eris L-Ascorbic Power Treatment

Ta rozświetlająco-przeciwzmarszczkowa kuracja to namiastka spa w domu. Trwa 30 dni i jest nieco skomplikowana, ale efekty znakomite.

Cena: 322 zł

INNOWACJA wyróżnienie

  • tołpa: estetic Przebarwienia

Doskonała realizacja azjatyckiej koncepcji layeringu, czyli nakładania warstw kosmetyków jedna po drugiej dla uzyskania maksymalnych efektów działania.

Cena: 49 zł

OCZYSZCZANIE

  • Bioderma Sensibio H2O

Tego płynu micelarnego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wieloletni bestseller nie tylko wśród wrażliwców musiał zwyciężyć. Po prostu musiał, mimo dość wysokiej ceny.

Cena: 45 zł

OCZYSZCZANIE wyróżnienie

  • Clinique Take the Day Off Cleansing Oil

Pogromca najmocniejszego makijażu. Wystarczy rozprowadzić na suchej twarzy, następnie dodać odrobinę ciepłej wody i zmyć piankę.

Cena: 119 zł

ZOBACZ TEŻ: 

REKLAMA