[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Produkt Roku 2018: Kosmetyki do opalania

W blasku słońca czy fleszy – te kosmetyki sprawdzą się wszędzie.

produkt roku

SAMOOPALACZ

  • Fake Bake Fair

Balsam stopniowo opalający to kosmetyk, dzięki któremu nawet nowicjuszka nie pozostawi na swoim ciele smug czy niedociągnięć. Delikatnie złoci bladą skórę, ale ma także inne zastosowanie – przedłuża trwałość naturalnej opalenizny.

Cena: 149 zł

INNOWACJA

  • Nivea Sun Protect & Bronze

Ten balsam zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym (SPF 50), a do tego zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, który stymuluje proces powstawania naturalnej, bezpiecznej opalenizny.

Cena: 43,99 zł

OCHRONA DO CIAŁA

  • Sun Balance

Wodoodporne familijne mleczko do opalania SPF 50 Świetny produkt na wakacje dla kilku osób: fotostabilne fi ltry UVA i UVB ochronią całą rodzinę. Plus za duże opakowanie i brak klejącego fi lmu na skórze.

Cena: 17 zł

OCHRONA DO TWARZY

  • Origins Ginzing SPF 40

Urzekła nas jego wielofunkcyjność. Dzięki połączeniu odżywczego nawilżania z delikatnym kolorem skóra nabiera promiennego wyglądu, przy jednoczesnej ochronie SPF.

Cena: 129 zł

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij