Produkt Roku 2018: Kosmetyki do opalania

W blasku słońca czy fleszy – te kosmetyki sprawdzą się wszędzie.

produkt roku

SAMOOPALACZ

  • Fake Bake Fair

Balsam stopniowo opalający to kosmetyk, dzięki któremu nawet nowicjuszka nie pozostawi na swoim ciele smug czy niedociągnięć. Delikatnie złoci bladą skórę, ale ma także inne zastosowanie – przedłuża trwałość naturalnej opalenizny.

Cena: 149 zł

INNOWACJA

  • Nivea Sun Protect & Bronze

Ten balsam zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym (SPF 50), a do tego zawiera naturalny ekstrakt Pro-Melanin, który stymuluje proces powstawania naturalnej, bezpiecznej opalenizny.

Cena: 43,99 zł

OCHRONA DO CIAŁA

  • Sun Balance

Wodoodporne familijne mleczko do opalania SPF 50 Świetny produkt na wakacje dla kilku osób: fotostabilne fi ltry UVA i UVB ochronią całą rodzinę. Plus za duże opakowanie i brak klejącego fi lmu na skórze.

Cena: 17 zł

OCHRONA DO TWARZY

  • Origins Ginzing SPF 40

Urzekła nas jego wielofunkcyjność. Dzięki połączeniu odżywczego nawilżania z delikatnym kolorem skóra nabiera promiennego wyglądu, przy jednoczesnej ochronie SPF.

REKLAMA

Cena: 129 zł

ZOBACZ TEŻ:

Zobacz również:
Jak zadbać o swoje ciało i umysł, jednocześnie dobrze się bawiąc? Zaproś przyjaciółkę na wspólny trening! Bieganie w tandemie to świetny pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym i idealna opcja dla spragnionych kontaktów towarzyskich. I co najważniejsze: kto zmotywuje Cię bardziej niż Twoja kumpela?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA