Produkt Roku 2017 – plebiscyt magazynu Women's Health

Druga edycja naszego plebiscytu zakończona! Przed Wami 51 kosmetycznych produktów z 7 kategorii, na które naprawdę warto wydać pieniądze. Sprawdź, które kosmetyki polecamy.

Produkt Roku 2017

Nasza skóra ma coraz trudniejsze zadanie: chronić w dzień przed coraz bardziej zanieczyszczonym powietrzem i regenerować się w nocy mimo coraz krótszego snu. I chociaż doskonale wiemy, że największym sekretem skutecznej pielęgnacji jest regularność stosowania kosmetyków, to ich jakość i koncentracja składników aktywnych zaczyna mieć coraz większe znaczenie.

Jednak, jak pokazują werdykty naszych ekspertów, dobra jakość nie musi mieć odbicia w wysokiej cenie. Ściągnęliśmy do naszej redakcji dziesiątki nowości, przedarliśmy się przez małe druczki wielu etykiet i wyników badań, wklepaliśmy i wtarliśmy w nasze skóry i włosy kilogramy kosmetyków. Na kolejnych kilku stronach przedstawiamy zwycięzców. Na te produkty warto wydać pieniądze.

Wyniki plebiscytu Women's Health produkt Roku 2017 w kategoriach:

Poznaj naszych ekspertów

Ocenę składu produktów oddaliśmy w ręce dermatologów, kosmetologów i specjalistów od pielęgnacji włosów. W redakcji skupiłyśmy się na odbiorze zmysłów.

  • Danuta Nowicka – Doktor nauk medycznych, dermatolog, autorka podręczników kosmetologii dla studentów.
  • Krzysztof Kulesza – Stylista fryzur, organizator pokazów mody oraz autor licznych metamorfoz.
  • Joanna Suseł – Doktor nauk medycznych, specjalista dermatolog i ekspert medycyny estetycznej.
  • Aneta Martynów – Redaktor naczelna „Women's Health”.
  • Sylwia Foremna – Redaktor działu Uroda „Women's Health”.
  • Aneta Szulska-Schoepp – Lekarz rodzinny, specjalista medycyny estetycznej, autorka wielu publikacji na temat pielęgnacji skóry.

Wybór Czytelniczek

Przy wyborze najlepszego produktu roku głosowały również nasze Czytelniczki. Dziewczyny oddały łącznie aż 14 249 głosów! Na dodatek niektóre z nich podzieliły się swoimi opiniami na temat ulubionych kosmetyków. Zobacz, które produkty urodowe polecają Czytelniczki Women's Health.

WH 07-08/2017

REKLAMA