[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezenty w stylu Jane Birkin [torebki, galanteria]

Klasę kobiety można poznać po dodatkach. Możesz mieć jeden zimowy płaszcz, a odpowiednio dobrany pasek, torebka i szalik pozwolą całkowicie zmienić look. I wcale nie musisz wydawać fortuny, żeby tak właśnie wyglądać.

prezenty galanteria

Jane Birkin

Legenda powstania słynnej Birkin bag jest taka: Jane przypadkowo spotkała w samolocie szefa domu mody Hermes – Jeana-Louisa Dumasa, który – widząc, jak jej osobiste rzeczy wysypują się ze słomkowego koszyka – stworzył dla niej odpowiednio dużą torebkę.

Dziś Birkin bagi osiągają astronomiczne ceny, sięgające setek tysięcy dolarówBrytyjska aktorka, znana z „Powiększenia”, praktycznie nie rozstaje się ze swoją słynną torebką.

Torebka Primamoda Nevro

Torebka Primamoda Nevro

Duża torebka w stylu Birkin bag pomieści wszystkie drobiazgi i nie pozwoli im wypaść, bo jest zamykana na zamek. Skóra licowa.

Cena: 549 zł; primamoda.com.pl

Zobacz też pozostałe poradniki prezentowe:

REKLAMA

REKLAMA

Chusta Lambert Chusta Lambert

Różowa chusta Lambert

Wełniana chusta, która zapewni Ci ciepło na spacerach w mroźne i wietrzne dni. Jest bardzo miękka w dotyku, a piękny różowy kolor pasuje do niemal każdej stylizacji.

Cena: 249,99 z;ł wolczanka.pl 

REKLAMA

Torebka W.Kruk Mini Tote Torebka W.Kruk Mini Tote

Torebka W.Kruk Mini Tote

Stylowa torebka typu mini tote z matowej skóry, z wyraźną fakturą. Zaprojektowana w pracowni W.KRUK, wykonana we Włoszech. Bardzo elegancka. Można ją nosić w ręce, ale można też na dołączanym pasku na ramię.

Cena: 1253 zł; wkruk.pl

REKLAMA

REKLAMA

Emu klapki z futerkiem Emu klapki z futerkiem

Kapcie Emu – australijskie klapki

Ciepłe papcie spod samiuśkich Tater? Nie w tym roku. Tej zimy postaw na wygodne i stylowe klapki od australijskiej marki EMU.

Cena: 399 zł; eobuwie.com.pl

REKLAMA

Asus Zenfone 4 Asus Zenfone 4

Telefon Asus ZenFone 4

Robi świetne zdjęcia nawet w ciemności, bardzo szybko się ładuje (5 min ładowania wystarczy na 2 godziny rozmowy) i jest wyjątkowo elegancki.

Cena: 1998 zł; asus.com

REKLAMA

REKLAMA

Torebka Sabrina Pilewicz Pinerolo Torebka Sabrina Pilewicz Pinerolo

Torebka Sabrina Pilewicz Pinerolo

Nanotorebka wygląda jak plecak, ale można ją nosić za rączkę, na pasku lub na łańcuszku biżuteryjnym, zmieniając jej charakter. Piękne cacko!

Cena: 850 zł; sabrinapilewicz.pl

WH 12/2017

Produkty z kategorii: klapki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: klapki damskie basenowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij