[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Podkłady do twarzy: 4 kroki do idealnej cery

Jak mieć piękną cerę niezależnie do sytuacji? Musisz wiedzieć nie tylko, jak dobierać podkład odpowiedni do Twojej cery, ale także poznać kilka trików dotyczących tego kosmetyku do makijażu. Sprawdź.

podkład do twarzy

Krok 1. Dobierz odpowiedni kosmetyk

Naprawdę rzadko kto może się pochwalić idealną buzią. Cera wrażliwa, naczynkowa i podatna na zaczerwienienia, przesuszona i szara – to jedne z najczęstszych problemów Polek. W takich przypadkach dobry podkład to podstawa. Dlatego opracowałyśmy przewodnik,w  którym podpowiadamy, jak dobrać produkt idealny do Twojej skóry.

REKLAMA

Krok 2. Nakładanie

Podkład o płynnej konsystencji najlepiej nakładać palcami lub specjalnym pędzlem. Jeżeli zależy Ci na lepszym kryciu, wybierz podkład kompaktowy i nakładaj go wilgotną gąbką, delikatnie wciskając w skórę twarzy. Natomiast najbardziej higienicznym sposobem nakładania podkładu w sztyfcie jest zeskrobanie pożądanej ilości plastikową szpatułką i nakładanie go palcem.

Krok 3. Efekt maski

Cenisz naturalny wygląd i nie chcesz wyglądać, jakbyś szła na bal maskowy? Zwróć uwagę na kontur twarzy. Nakładając podkład, pamiętaj o dokładnym roztarciu go na linii włosów, w okolicy uszu oraz na żuchwie.

Krok 4. Demakijaż

Nie zapomnij o nim! Pamiętaj, że nawet najlżejszy podkład należy dokładnie zmyć przed snem. Żadna wieczorna pielęgnacja nie spełni swojej roli, jeżeli twarz nie zostanie odpowiednio oczyszczona i przygotowana.

Krok 5. Kolor

Wybierając odcień podkładu, poproś o próbkę produktu i wypróbuj go w naturalnym świetle. Sztuczne oświetlenie w sklepach zwykle przekłamuje kolor.

WH 10/2016

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij