[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Poczuj zen, czyli zapachy na poprawę nastroju

Nerwowy dzień? Brakuje Ci sił, jesteś przygnębiona albo potrzebujesz odprężenia? A może dopadła Cię wiosenna chandra? Te zapachy poprawią Ci nastrój.

zen fot. shutterstock

Gdy na dworze szybko robi się ciemno i zimno, a w dzień brakuje słońca, trudno się dziwić, że Twój nastrój jest do bani. Na szczęście, zmysł powonienia wpływa na nasze samopoczucie. Marta Siembab, senselierka – ekspertka od węchu – doskonale wie, które składniki perfum są dobrymi poprawiaczami humoru. Podzieliła się z nami tą wiedzą.

Drzewo Sandałowe

Jest naturalnym środkiem uspokajającym. Niweluje stres i łagodzi napięcie. Działa delikatnie przeciwlękowo, pozwala opanować przykre stany emocjonalne. Zaaplikowany na skórę podczas masażu działa przeciwbólowo i antyzapalnie.

Nazwa: Marc Jacobs, Daisy Anniversary Edition

Cena: 309 ZŁ (50 ML); sephora.pl

Lawenda

Olejek z lawendy ma działanie odprężające i uspokajające. Pomaga wyciszyć się i przygotować do rytuałów związanych z zasypianiem. Sprawia, że łatwiej zapadamy w sen, śpimy głębiej i budzimy się zregenerowani.

Nazwa: Calvin Klein, Obsessed

Cena: 309 ZŁ (50 ML); douglas.pl

Cytrusy

To naturalne antydepresanty. Podnoszą nastrój, jednocześnie rozluźniają i dodają energii. Są niezawodne, jeśli potrzebujesz szybkiego odświeżenia. Olejki cytrusowe są najbardziej wyjątkowe spośród wszystkich pachnących olejków. Obniżają poziom napięcia, jednocześnie nie usypiając.

Nazwa: Lacoste, Pour Femme Legere

Cena: 275 ZŁ (50 ML); douglas.pl

Mięta

Działa jak doping, tylko oczywiście zupełnie legalny. Podnosi wydajność organizmu i zwiększa wytrzymałość. Pobudza, odświeża, energetyzuje. Pozwala ćwiczyć intensywniej i dłużej.

Nazwa: KENZO, L’eau Kenzo Pour Femme

Cena: 249 ZŁ (50 ML); sephora.pl

Wanilia

Afrodyzjak z samego serca natury. Rozpala zmysły, tworzy erotyczną, cielesną aurę. Ze względu na zawartość waniliny, substancji znajdującej się także w mleku matki, odpręża i daje poczucie komfortu.

Nazwa: YVES ROCHER, Vanille Noire Secrets d’Essences

Cena: 190 ZŁ (50 ML); yves-rocher.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij