[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Na ratunek Twoim włosom. Poznaj zalety amli

Jeśli nie słyszałaś o amli, to może obił Ci się o uszy agrest indyjski? Nie? Najwyższa pora zapamiętać tę nazwę, która u nas rzeczywiście jest zupełnie niedoceniana i mało znana. Natomiast ogromną popularnością cieszy się w Indiach. Owoce te wykorzystywane są przy produkcji kosmetyków, a także w medycynie ajurwedyjskiej.

pielęgnacja włosów, kobieta,

Amla lub indyjski agrest jak wolisz, ma wiele różnorodnych korzyści zdrowotnych, a także urodowych. Owoc ten jest najbogatszym źródłem witaminy C. Wzmacnia układ odpornościowy, kości i stawy, a także poprawia krążenie. Obniża także poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze krwi.

Hinduski bardzo cenią sobie kosmetyki, które w składzie zawierają amlę. W Ajurwedzie panuje pogląd, że jest ona najlepszym środkiem odmładzającym a także naturalnym antyoksydantem. Jednak najbardziej ceniona jest za zbawienny wpływ na kondycję włosów.

REKLAMA

Indyjskie kobiety słyną z mocnych, lśniących i długich kosmyków. Osiągają taki efekt dzięki stosowaniu szamponów i odżywek oraz olejków, zawierających wyciąg z amli, która odżywia cebulki włosów i pobudza ich porost.

Regularne używanie tych kosmetyków sprawia, że włosy odzyskują blask, sprężystość, nawilżenie i zdrowy wygląd. Są mocne i odżywione aż po same końce. Dodatkowo amla działa przeciwzapalnie na skórę głowy, zapobiega powstawaniu i wypadaniu włosów a także hamuje przedwczesne siwienie.

Polecamy kosmetyki zawierające amlę:

 

Orientana, Ajurwedyjski Olejek Do Włosów Amla I Bhringraj, cena: 35 zł; orientana.pl

Stosowanie: Kilka kropel olejku wmasuj w skórę głowy oraz włosy i pozostaw na kilka godzin lub na całą noc, w zależności od stanu włosów. Potem umyj włosy.

 

Matrix Oil Wonders Indian Amla, cena: 45 zł; salony fryzjerskie

Stosowanie: Nałożyć niewielką ilość olejku na mokre lub suche włosy i pozostawić bez spłukiwania.

 

Alternabamboo Shine Luminous Shampoo i Conditioner cena: 69 zł (szt.)

Stosowanie: Nałóż wilgotne włosy i spłucz

W papierowym, listopadowym numerze Women`s Health przeczytasz o pielęgnacji problematycznych włosów: cienkich i rzadkich, kręconych i siwych.

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij