[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Philips Lumea: gładkie nogi przez całe lato

Nie musisz już poddawać się kosztownym zabiegom depilacji w zakładzie kosmetycznym. Przez całe wakacje możesz cieszyć się gładkimi nogami.

 To się nazywa technologia w służbie kobiety! Na to czekałyśmy! Urządzenie firmy Philips - Lumea pozwala na długotrwałe (nawet do 6 tygodni – zależy od indywidualnej szybkości wzrostu włosa) pozbycie się włosów dzięki emisji światła. Jest proste w użyciu, bezprzewodowe i każda z nas szybko opanuje zasady jego działania. Nie wymaga wymiany lamp, dzięki czemu jednorazowy zakup służy nam przez lata. Dzięki pięciu regulowanym ustawieniom siły światła można dostosować zabieg Lumea do każdej karnacji, barwy i grubości włosa.

Lumea ma też wbudowany mechanizm, dzięki któremu skóra jest maksymalnie chroniona. Nigdy jeszcze depilacja nóg czy okolic bikini nie była taka prosta i bezpieczna.

REKLAMA

philips_lumea2

Philips: depilacja XXI wieku

Jak działa Lumea?

• Urządzenie emituje delikatne, rozproszone i niejednorodne światło

• Zawarta we włosach melanina absorbuje pulsy światła, które uszkadzają mieszki włosowe

• Podczas każdego zabiegu mieszki włosowe wchodzą coraz bardziej w fazę "wyłączenia się", czyli usypiania

• W konsekwencji włosy w naturalny sposób wypadają, a wzrost nowych zostaje zatrzymany

• Aby zachować efekty depilacji i zapobiec odrastaniu włosów zabieg powinien być powtarzany regularnie. Początkowo co tydzień albo co 2 tygodnie, a następnie co 4–6 tygodni, aż do momentu, w którym zauważymy brak odrastających włosków. Taką serię zabiegów powtarzamy 2 razy do roku, aby utrzymać jedwabiście gładką skórę.

Więcej informacji na www.philips.pl/satysfakcjalumea.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij