Philips Lumea: gładkie nogi przez całe lato

Nie musisz już poddawać się kosztownym zabiegom depilacji w zakładzie kosmetycznym. Przez całe wakacje możesz cieszyć się gładkimi nogami.

 To się nazywa technologia w służbie kobiety! Na to czekałyśmy! Urządzenie firmy Philips - Lumea pozwala na długotrwałe (nawet do 6 tygodni – zależy od indywidualnej szybkości wzrostu włosa) pozbycie się włosów dzięki emisji światła. Jest proste w użyciu, bezprzewodowe i każda z nas szybko opanuje zasady jego działania. Nie wymaga wymiany lamp, dzięki czemu jednorazowy zakup służy nam przez lata. Dzięki pięciu regulowanym ustawieniom siły światła można dostosować zabieg Lumea do każdej karnacji, barwy i grubości włosa.

REKLAMA

Lumea ma też wbudowany mechanizm, dzięki któremu skóra jest maksymalnie chroniona. Nigdy jeszcze depilacja nóg czy okolic bikini nie była taka prosta i bezpieczna.

philips_lumea2

Philips: depilacja XXI wieku

Jak działa Lumea?

• Urządzenie emituje delikatne, rozproszone i niejednorodne światło

• Zawarta we włosach melanina absorbuje pulsy światła, które uszkadzają mieszki włosowe

• Podczas każdego zabiegu mieszki włosowe wchodzą coraz bardziej w fazę "wyłączenia się", czyli usypiania

• W konsekwencji włosy w naturalny sposób wypadają, a wzrost nowych zostaje zatrzymany

• Aby zachować efekty depilacji i zapobiec odrastaniu włosów zabieg powinien być powtarzany regularnie. Początkowo co tydzień albo co 2 tygodnie, a następnie co 4–6 tygodni, aż do momentu, w którym zauważymy brak odrastających włosków. Taką serię zabiegów powtarzamy 2 razy do roku, aby utrzymać jedwabiście gładką skórę.

Więcej informacji na www.philips.pl/satysfakcjalumea.

(artykuł sponsorowany)

Zobacz również:
Świeca to jedno z trudniejszych i jednocześnie zdrowszych dla nas ćwiczeń. Regularne wchodzenie w tę pozycję jogi pomaga w zmniejszeniu dolegliwości zdrowotnych, a nawet w leczeniu chorób przewlekłych. Gosia Mostowska - certyfikowana nauczycielka jogi - podpowiada, jak poprawnie wykonać asanę Salamba Sarvangasana.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA