[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Perfumy podróbki, krem ze śluzem ślimaka i inne triki dla urody [NEWS WH]

Jak nie dać się nabrać i trafnie odróżnić podróbkę od oryginału perfum? Dlaczego powinnaś postawić na krem ze śluzem ślimaka?Jak poradzić sobie z maskowaniem różnych niedoskonałości cery? Przedstawiamy kilka informacji, które rozwieją wątpliwości.

perfumy, podróbki, lupa

Wystarczy wpisać w Google hasło "podrabiane perfumy", a wyskoczy wiele informacji o zatrzymanych grupach przestępczych, które produkowały i handlowały podróbkami perfum światowych marek.

Dlatego jeżeli planujesz kupić nowy zapach przez internet lub w nieautoryzowanej perfumerii, bądź czujna, bo możesz się nadziać.

Zapytaliśmy Martę Siembab – senselierkę (ekspertkę od zapachów), na co zwrócić uwagę, aby nie dać się oszukać. Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozpoznać podróbkę, musisz wiedzieć, jak wygląda i pachnie oryginał. Cały projekt perfum – od zapachu po opakowanie, włączając w to czcionkę i elementy druku. Jeśli litery są nie takie, brakuje tłoczeń czy złoceń, nie jest to oryginał.

Jeśli ktoś Ci mówi, że zapach jest tańszy, bo pochodzi z "drugiej linii produkcyjnej", to bzdura – po prostu sprzedaje fałszywki. Podróbka może nawet pachnieć dłużej niż oryginał, jednak ten zapach będzie płaski, nie będzie się rozwijał, od rana do wieczora będzie mocno i męcząco „krzyczał”.

Jeżeli produkt nie ma tzw. karty charakterystyki, informującej, z jakich składników go skomponowano, to kupiliśmy podróbkę.

REKLAMA

krem

Na pewno natknęłaś się na reklamy kosmetyków ze śluzem ślimaka i pewnie jak większość z nas traktowałaś je podejrzliwie. Ale okazało się, że to naprawdę działa.

Śluz zawiera najważniejsze dla pielęgnacji skóry substancje, m.in: mucynę, alantoinę, kwas glikolowy i witaminy - głównie A, C i E. Dlatego kremy z tym składnikiem poradzą sobie z większością problemów z cerą.

 

skóra, krem, pielęgnacja twarzy fot.shuterrstock

Dziewczyny, które mają tylko jeden problem ze skórą są prawdziwymi szczęściarami. Mogą wtedy nakładać jeden rodzaj maski.

Ale gdy na policzkach masz suchą skórę, a tłustą na czole i nosie, nie męcz całej twarzy ciężką maseczką z glinki.

Rozdziel zadania – wsmaruj glinkę w strefę T, a na policzkach rozprowadź maseczkę nawilżającą, np. z wit. A, E lub łagodzącym aloesem. To jest właśnie multimasking, czyli jednoczesne nakładanie kilku maseczek na twarz.

Zobacz także: Domowe maseczki do twarzy z glinką - sprawdzone przepisy

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij