Perfumowe okazje [Black Friday 2018]

Black Friday 2018 już za kilka dni. Z okazji zbliżającego się święta promocji, przygotowałyśmy dla Was listę kilku wyjątkowych zapachów, które będzie można kupić taniej, niż zwykle.

Materiały prasowe
Boss The Scent Private Accord For Her

Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek, przypada w tym roku na 23 listopada. To właśnie w ten dzień można kupić rzeczy drogie kilka razy taniej. My, z tej okazji, przygotowałyśmy dla Was listę zmysłowych perfum, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Boss The Scent Private Accord For Her

Nuty słodkiej mandarynki i kwiatu osmanthusa wzbogacają zmysłowy duet absolutu kakao i zmysłowego palonego bobu tonka. 

KUP TERAZ

Producent
Calvin Klein Women

Calvin Klein Women

Nowoczesny zapach, skonstruowany wokół trzech podstawowych składników: delikatnych płatków kwiatu pomarańczy, świeżych owoców eukaliptusa i intensywnego drewna cedrowego ocieplony został pieprzem.

KUP TERAZ

Producent
Bulgari Goldea The Roman Night Absolute

Bulgari Goldea The Roman Night Absolute

Zmysłowa piżmowo-szyprowa kompozycja uwodzi ciepłymi owocami oraz słodką wanilią z Madagaskaru. 

KUP TERAZ

Producent
Givenchy, L’Interdit

Givenchy, L’Interdit

Nowa wersja zapachu stworzonego pierwotnie na wyłączność dla Audrey Hepburn. Jest połączeniem delikatnych białych kwiatów ze zmysłowymi ciemnymi nutami wetywerii i paczuli. 

KUP TERAZ

Black Friday 2018

W USA Black Friday, czyli dzień potężnych wyprzedaży, funkcjonuje w od późnych lat osiemdziesiątych. W Polsce, Czarny Piątek ma o wiele krótszą tradycję. Polskie sklepy zaczęły wprowadzać wielkie przeceny dopiero kilka lat temu. Wydarzenie to cieszy się u nas coraz większą popularnością, co widać po stale rosnącej liczbie sklepów, które biorą udział w akcji.

Zobaczcie, gdzie są największe promocje: Black Friday 2018 [lista sklepów]

Zobacz również:
REKLAMA