Naturalny sposób na młodą skórę! Kolagen do picia Collibre.

W ciągu całego roku nasza skóra poddawana jest wielu czynnikom zewnętrznym, takim jak słońce, zimno, suche powietrze czy kosmetyki. Tak jak zabezpieczamy swoją skórę z zewnątrz - stosując kremy, tak warto zadbać o nią od środka. Na co zwrócić uwagę w naturalnych metodach na młodą skórę? Sprawdź w naszym artykule.

Kolagen do picia Collibre, kod rabatowy Andrzej Belina Brzozowski / Collibre

Dostarczaj składniki odżywcze, których potrzebujesz.

Na zdrową i młodo wyglądającą skórę wpływa to, co zjadamy. Pikantne potrawy przyczyniają się do zaburzeń gruczołów, przez co łatwo o efekty w postaci trądziku czy wyprysków. Niektóre potrawy potrafią uczulać lub alergizować skórę, przez co bywa ona podrażniona i zaczerwieniona. Cukier prosty w nadmiarze, alkohol, czy inne używki takie jak kawa i papierosy również odciskają swoje piętno na naszej twarzy. Dlatego tak ważna jest równowaga i ograniczenie złych nawyków tak żywieniowych, jak i zdrowotnych.

Sięgaj po sprawdzone i bezpieczne produkty.

Zbilansowana dieta dostarcza nam niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Jest jednak jeden składnik stanowiący blisko 40% składu masy ciała człowieka, który trudno dostarczyć w skuteczny sposób ze zwykłym pożywieniem. Kolagen. Jego obecność w ciele człowieka wraz z wiekiem ulega zmniejszeniu poprzez ograniczone możliwości odtwarzania i reprodukcji, początek tego procesu zaczyna się po 30 roku życia. Dlatego już wtedy warto włączyć do swojej diety hydrolizowany kolagen do picia Collibre.

Kolagen do picia Collibre, kod rabatowyAndrzej Belina Brzozowski / Collibre

Wygodny drink kolagenowy na każdy dzień.

Produkty Collibre to maksymalna dawka hydrolizowanego kolagenu wzbogacona w witaminy i krzem zamknięte w 140 ml butelce. Wysoko przyswajalny hydrolizat szwajcarskiego kolagenu bez laktozy i konserwantów, poddany procesowi pasteryzacji i przygotowany w warunkach antyseptycznych w Austrii gwarantuje jakość produktu i bezpieczeństwo stosowania.

Kolagen do picia Collibre, kod rabatowyAndrzej Belina Brzozowski / Collibre

Sięgnij po jeden z dostępnych drinków Collibre ACTIVE, BEAUTY czy VITAL w kuracji kolagenowej i ciesz się zdrową, lśniącą i napiętą skórą, a także silnymi włosami i paznokciami. Kolagen również wpływ na stawy, narządy wewnętrzne, a nawet kości, dlatego kuracja hydrolizowanym kolagenem Collibre będzie dla Twojego ciała zastrzykiem młodości.

Jaki kolagen wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, czy lepszy od kolagenu w płynie będzie kolagen w proszku lub tabletkach, zapoznaj się z naszym artykułem. Poruszamy w nim kwestie związane z wygodą i skutecznością tych trzech rodzajów kolagenu. Sprawdź też, który z wariantów kolagenu Collibre będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie w naszym porównaniu na stronie.

Sprawdź skuteczność hydrolizowanego kolagenu Collibre na własnej skórze i skorzystaj z świątecznej promocji. Z kodem: SALE zyskujesz aż 20% rabatu! Przygotuj prezent na święta dla siebie i Twoich najbliższych!


Tekst: Niesuchytrener (Łukasz Grzanek)
Creative Director: Kamil Mąka
Photo: Andrzej Belina Brzozowski
HMUA: Czysty Makeup by Kasia Kot
PR: Karolina Rowińska

Zobacz również:
Nawet jeśli wyrosłyśmy już z portali plotkarskich, to niezmiennie śledzimy aktualne zdjęcia Jennifer Lopez, Halle Berry czy Jennifer Aniston, które zachwycają formą po 50-tce. One, tak jak my w WH, stoją za tym, żeby budować formę na lata, a nie na lato. Zobacz, jak trenować, żeby zawsze czuć się w formie, pełna energii i spokojna o swoje zdrowie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ