[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Naturalny makeup: zainspiruj się Matką Naturą

Raz na zawsze rozprawiamy się z mitem, że naturalny makijaż to nudny makijaż. Razem z nami zainspiruj się cudami przyrody i sama stań się jednym z nich. Instrukcja poniżej.

makijaż matki natury fot. shutterstock

Rozwiane brwi

• Przy pomocy szczoteczki wyczesz brwi do góry pod kątem 45 stopni.
• By wypełnić luki, naszkicuj kredką (Eveline, Kredka do brwi, 10,49 zł) delikatne pionowe kreseczki w miejscach, gdzie włoski są rzadsze.
• Rozprowadź pod łukami rozświetlacz (My Secret, I Love My Style, 12,39 zł), a uzyskasz efekt optycznego uniesienia brwi.
• Utrwal look, używając żelu do brwi (PUPA, Eyebrow Fixing Gel, 59 zł)

Burzowe powieki

• Nałożenie na powieki korektora (Bell Ms.Perfect Eye Concealer, 9,99 zł) wyrówna ich koloryt i zapobiegnie rolowaniu się cieni.
• Przy pomocy gęstego pędzla przyprósz bladobłę- kitnym cieniem (z palety poczwórnych cieni do powiek Avon Urban Skyline, 36 zł) górne powieki, sięgając aż pod brwi.
• Na wierzch nałóż dymną szarość (z tej samej palety), dbając, by przy rzęsach kolor był najmocniej skoncentrowany, zaś powyżej załamania delikatnie się rozpraszał.

Piaskowe policzki

• Wybierz bronzer o brązowym, nie pomarańczowym odcieniu. Najlepiej bez zbyt wielu błyszczących drobinek (Sephora Collection, 56 zł).
• Muśnij nim jabłuszka policzków, używając pierzastego pędzla. Następnie rozetrzyj go ku górze i wzdłuż kości policzkowych, tak by kolor stopniowo bladł. (Jeśli bronzerem muśniesz też powieki, uzyskasz monochromatyczny look).
• Nie nakładaj kosmetyku w zagłębienia pod kośćmi policzkowymi – za dużo bronzera postarza

Gwieździste oczy

• Patyczkiem kosmetycznym nałóż na powieki warstwę przezroczystego kleju do brokatu (NYX, Glitter primer, 35 zł).
• Zmieszaj w palcach duże płatki srebrnego brokatu (Make Up For Ever Brokat do twarzy, ciała lub włosów, 72 zł) z małymi drobinkami złotego (NYX Professional Make Up Face & Body Glitter, 26,90 zł).
• Małymi palcami rozprowadź brokat na powiekach, najwięcej umieszczając w ich zewnętrznych kącikach.

Słoneczne usta

• Obrysuj i wypełnij kontur ust kredką w cielistym kolorze (H&M, odcień Au naturel, 19,90 zł). Kredka jest mniej podatna na rozmazywanie niż szminka.
• Konturówką w truskawkowym odcieniu (Max Factor, Colour Elixir, odcień Red Rush, 34,99 zł) zamaluj centralny obszar warg, szkicując od wewnątrz i posuwając się ku kącikom. Chodzi o to, by plama koloru nie sięgała do zewnętrznych krawędzi ust, a stanowiła jedynie akcent pośrodku. Delikatnie rozetrzyj kosmetyk opuszkami palców.

ZOBACZ TEŻ: 5 trików makijażowych inspirowanych pięknem przyrody

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij