[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Najlepszy balsam do ciała: wybierz odpowiedni

Nie męcz się na siłę i nie smaruj olejkiem, jeśli nie lubisz tłustej konsystencji tego typu kosmetyków. Prędzej zaczniesz omijać codzienny rytuał smarowania ciała, niż przekonasz się do produktu, którego nie lubisz. Dlatego podpowiadamy, jaki balsam do ciała będzie najlepszy właśnie dla Ciebie. Sprawdź.

balsam do ciała, kosmetyki, ciało, krem Dobierz balsam do swoich potrzeb.

Najważniejsza w pielęgnacji jest systematyczność. Wybierz balsam, który lubisz, a regularne nawilżanie ciała będzie przyjemnością. Im bogatsza konsystencja kosmetyku nawilżającego, tym głębsze jest jego działanie. Minus? Gęste kremy wolniej się wchłaniają. Wybierz i smaruj tak jak lubisz… 

Balsam do ciała - jak wybrać?

1. Lubisz gdy jest… szybko

REKLAMA

Suche olejki w sprayu, jak Le Petit Marseillais Huile Seche (36,99 zł, drogerie), potrzebują mniej czasu na wchłonięcie się i nie pozostawiają tłustego filtra na skórze, więc od razu po kąpieli możesz się ubrać. Sprawdzą się przy normalnej, niezbyt przesuszonej skórze.

2. Lubisz gdy jest… łatwo

Jeśli po umyciu się nie masz już ochoty niczym się nacierać, użyj mleczka pod prysznic, jak Nivea Nawilżający Balsam do Ciała pod Prysznic (17,99 zł, drogerie). Technologia polimerów krzyżowych pomaga nawilżającej glicerynie formować nielepiącą się warstwę, której nie zetrzesz ręcznikiem.

3. Lubisz gdy jest… gęsto

Bogate balsamy mogą poszczycić się solidnymi emolientami, jak woski i masła, więc najlepiej radzą sobie z ekstremalnie suchą skórą. W zamian potrzebują chwili, żeby do końca się wchłonąć. Wypróbuj Bielenda Algi Morskie Kremowe serum nawilżające do ciała (16 zł, drogerie). Zawiera morskie minerały oraz wyciągi z alg, które poprawiają sprężystość oraz elastyczność skóry.

4. Lubisz gdy jest… tłusto

Olejki są napakowane bogatymi roślinnymi ekstraktami (jak oliwka), więc pielęgnują suchą skórę lepiej niż wodne lotiony. Co więcej, pozostawiają seksowny połysk na ciele. Wypróbuj Kneipp Olejek do ciała Tajemnica piękna (27,99 zł, drogerie Hebe).

WH 06/2016

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij